Podmioty egib

aplikacja do zarządzania robotami geodezyjnymi
Lukasz C
___
___
Posty: 82
Rejestracja: 15 lip 2014, 22:55

Podmioty egib

Post autor: Lukasz C »

Wiam,
mam pytanie dotyczące wpisywania podmiotów ujawnionych w egib celem wygenerowania zawiadomień. Czy jest możliwość aby raz wpisany podmiot np. przy innej pracy (są to generalnie urzędy i instytucje ale czasem też osoby prywatne) z automatu podczytywał się przy wpisywaniu do innej pracy. Znaczenie by to ułatwiło pracę w programie? A może jest taka możliwość? Nie chodzi mi o kopiowanie między pracami pewnych danych tylko o to że jak zaczynam wpisywać np. "starostwo powiatowe..." wyświetla się jakaś lista coś jak podpowiedzi w excel?
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2875
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: Podmioty egib

Post autor: grzes »

Jesli chodzi o wpisywanie danych np wlascicieli "z palca" w zakładce dzialki to na razie nie ma takiej mozliwosci i bedzie to dosc trudne do zrobienia. Raczej zakladalismy pozyskiwanie tych danych z pliku swd
pozdrawiam
grzes
SmartGeoPL
___
___
Posty: 57
Rejestracja: 17 lis 2015, 16:38

Re: Podmioty egib

Post autor: SmartGeoPL »

A czy można zrobić eksport z poziomu zakładki "Działki"? Najlepiej do xls, żeby można było archiwizować właścicieli w jednym pliku. :?:
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2875
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: Podmioty egib

Post autor: grzes »

SmartGeoPL pisze:A czy można zrobić eksport z poziomu zakładki "Działki"? Najlepiej do xls, żeby można było archiwizować właścicieli w jednym pliku. :?:
A czemu to ma służyć? I jaki format tego xls-a - po prostu osoby jedna pod drugą?
pozdrawiam
grzes
SmartGeoPL
___
___
Posty: 57
Rejestracja: 17 lis 2015, 16:38

Re: Podmioty egib

Post autor: SmartGeoPL »

Poniżej mój wykaz który prowadzę. Najlepiej: 1 wiersz = 1 działka, właściciele mogą być w jednej komórce. Kolumny wolałbym wybierać, ale minimum, to: Gmina, Obręb, nr działki, pow. działki, właściciel, adres, nr KW.
Załączniki
Wlasciciele KW.jpg
Wlasciciele KW.jpg (79.88 KiB) Przejrzano 5225 razy
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2875
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: Podmioty egib

Post autor: grzes »

To juz za bardzo specjalistyczna sprawa - moze kiedys
pozdrawiam
grzes
SmartGeoPL
___
___
Posty: 57
Rejestracja: 17 lis 2015, 16:38

Re: Podmioty egib

Post autor: SmartGeoPL »

A może udałoby się zrobić możliwość prostszego eksportu xls? W dowolnej formie niekoniecznie wg działek.
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2875
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: Podmioty egib

Post autor: grzes »

polecam c-swde - tam to jest - ja na razie nie mam wolnych mocy
pozdrawiam
grzes
ODPOWIEDZ