Jeszcze w sprawie opisu rzednych na uzbrojeniu!!

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
marktuch

Jeszcze w sprawie opisu rzednych na uzbrojeniu!!

Post autor: marktuch »

Fajnie ,ze o tym pomyslano,ale jest niedosyt! To narzedzie nic nowego nie wnosi .To samo mozna robic poprzez przycis T ,sens byłby gdyby można z jednej pozycji opisywać dwukolorowo tzn teren -czarny, przewód -kolor.Do tej pory robiłem to na dwa kroki poprzez T.Pozdrawiam

Chyba ,ze cos przeoczylem ?
geometr

Post autor: geometr »

Popieram. Zgodnie z instrukcją opis powinien być dwukolorowy: kolor czarny - rzędna włazu, kolor związany z typem uzbrojenia - dno komory (studni).
DarekK
mypal
___
___
Posty: 97
Rejestracja: 13 kwie 2006, 20:09

Post autor: mypal »

geometr: Czy mógłbyś wskazać gdzie w instrukcji jest zapisane w jakim kolorze należy kreślić rzędne? Mam na myśli K-1 (98).
Ja znalazłem w części D. "Katalogu obiektów i znaków umownych" symbol komory podziemnej (nr 721) przy którym jest uwaga: w technice wielobarwnej kreślić kolorem przewidzianym dla sieci.
Pozdrawiam
mypal
janek60
__
__
Posty: 35
Rejestracja: 18 wrz 2006, 08:41
Kontakt:

Post autor: janek60 »

Zgadzam się z mypal. Nie widziałem takiego zapisu w K1 :)
mypal
___
___
Posty: 97
Rejestracja: 13 kwie 2006, 20:09

Post autor: mypal »

Nie twierdzę, że nie ma w instrukcji takiego zapisu o jakim wspomina geometr, tylko że go nie znalazłem. Dlatego poprosiłem o sprecyzowanie.
Pozdrawiam
mypal
geometr

Post autor: geometr »

Gdyby wszystko było napisane nie byłoby miejsca na interpretacje. O czym byśmy wówczas dyskutowali? :)
A poważnie to wpisuje rzędną dna komory w kolorze poprzez analogię - skoro opisy dotyczące przewodów wpisujemy w kolorze, komore wykreślamy w kolorze to również rzędną dna komory należy wpisać w kolorze
Pozdrawiam, życząc Wesołych Świąt
DarekK
ODPOWIEDZ