Import/eksport '*.txt'

Dyskusje na temat programu C-Geo i GeoZasiewy na Palmtopa oraz wersji na system Android
Bartol
___
___
Posty: 51
Rejestracja: 08 lip 2008, 10:08

Import/eksport '*.txt'

Post autor: Bartol »

Mam pytanie czy w C-Geo na pocketa jest możliwość importu/eksportu plików '*.txt' ? Jeżeli nie ma to czy istnieje możliwość wprowadzenia takiej funkcji?
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Import/eksport '*.txt'

Post autor: Jurek B. »

Witam
Tak, jest to możliwe - w oknie tabeli współrzędnych, menu Plik-Import oraz Eksport.
Pozdrawiam Jurek B.
marszaleks
__
__
Posty: 15
Rejestracja: 01 sty 2011, 23:54

Re: Import/eksport '*.txt'

Post autor: marszaleks »

Witam,
w demo nie ma takiej opcji ani import ani eksport,
może w pełnej wersji komercyjnej.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Import/eksport '*.txt'

Post autor: Jurek B. »

Tak, w wersji Demo zablokowaliśmy możliwości wymiany danych.
Pozdrawiam Jurek B.
Bartol
___
___
Posty: 51
Rejestracja: 08 lip 2008, 10:08

Re: Import/eksport '*.txt'

Post autor: Bartol »

Dziękuje za odpowiedź. Pytanie dotyczyło właśnie wersji demo którą obecnie poznaje w praktyce :)
Bartol
___
___
Posty: 51
Rejestracja: 08 lip 2008, 10:08

Re: Import/eksport '*.txt'

Post autor: Bartol »

Witam,

ja ponownie w tej samej sprawie co na początku tego wątku o możliwości importu/eksportu plików '*.txt' do C-Geo PPC. Zakupiłem licencje na ten program, mam go aktywnego i niestety nadal nie widzę możliwości zaimportowania plików tekstowych. Istnieje tylko możliwość importu plików '*.pcg', nie można wyświetlić nawet wszystkich plików dostępnych w katalogach :(
kristof
____
____
Posty: 187
Rejestracja: 18 kwie 2005, 19:40

Re: Import/eksport '*.txt'

Post autor: kristof »

Mam ten sam problem zakupiłem rok temu C-Geo na PPC, mało tego program został zainstalowany w Softlinie niestety, też nie mam możliwości importu/eksportu plików '*.txt' (widzę tylko import/eksportplików *.pcg') przez co sam program staje się bezużyteczny.
Tak naprawdę nie odpaliłem ani razu po stwierdzeniu, że nie idzie nic zrobić z plikami txt - NIESTETY.

Małe pocieszenie ale, skontaktuj się z Panem Jackiem Małańczukiem z Softline dane masz w zakładce KONTAKT na stronie firmy wytłumaczy Ci dlaczego nie ma możliwości zrobienia czegokolwiek z plikami txt. W dwóch słowach jest to wina Windowsa na jakim pracujesz, zanim dotego doszedłem mikęło trochę czasu.
Tak nawiasem mówiąc na jakie urzadzenie z jakim Windowsem zainstalowałeś program ?
Bartol
___
___
Posty: 51
Rejestracja: 08 lip 2008, 10:08

Re: Import/eksport '*.txt'

Post autor: Bartol »

Kontroler (PDA) to NAUTIZ X7 z Windows Mobile 6 (wer. ang.). To mnie pocieszyłeś swoją wypowiedzią, nie ma co... :(
Zobaczymy jak się sprawa rozwinie/zwinie.
kristof
____
____
Posty: 187
Rejestracja: 18 kwie 2005, 19:40

Re: Import/eksport '*.txt'

Post autor: kristof »

A ja ci powiem, żę to Ty mnie ucieszyłeś ale tak naprawdę, ponieważ kiedy ostanio rozmawaiałem z panem z Softline to twierdził, iż brak możliwości importu/eksportu plików "txt" spowodowany jest tylko przez windows na jakim jest zainstalowany u mnie - Widnows CE 5.0 I tutaj padła teoria, że C-Geo PPC jest napisany na Windows Mobile i na nim chodzi zawsze. Teraz jednak widzę, że nie jest to dokońca tak.
Może problem tkwi gdzie indziej (np.mamy jakąś okrojona wersję lub coś innego) i jakoś nam pomogą.
Zobaczymy może jutro odezwie sie ktoś z Softline coś pomogą i programu nie trzeba bedzie wyrzucać tzn. wkońcu go odpalę i zaczę używać.
Awatar użytkownika
logis
Team
Team
Posty: 628
Rejestracja: 13 gru 2005, 10:34
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Import/eksport '*.txt'

Post autor: logis »

Dzień dobry,
no to odzywa się Jacek Małańczuk ;-) - o ile z uruchamianiem C-Geo PPC na Windows CE jest problem, to na na WM 6 musi działać, drążmy więc sprawę bo coś jest nie tak - podstawowa sprawa to jaki jest numer wersji programu, który ma Pan zainstalowany na urządzeniu ? Powinna być 2.1.5.

Jacek
Jacek Małańczuk
Awatar użytkownika
logis
Team
Team
Posty: 628
Rejestracja: 13 gru 2005, 10:34
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Import/eksport '*.txt'

Post autor: logis »

Wracając do tematu - proszę pobrać sobie z naszego działu plików nowszą wersję instalatora cGeoPPC, dla WM 6 ten import pliku tekstowego powinien już działać. Natomiast co do przypadku pana Krzysztofa z Win CE 5.0 to nadal pewności nie ma.
Jacek
Jacek Małańczuk
Bartol
___
___
Posty: 51
Rejestracja: 08 lip 2008, 10:08

Re: Import/eksport '*.txt'

Post autor: Bartol »

Witam,
zgadza się - wersja pobrana ze strony jest nowszą wersją niż ta przysłana na płycie. Po instalacji nowszej wersji import/eksport plików '*.txt' jest jak najbardziej dostępny. Dziekuję za pomoc :)
marszaleks
__
__
Posty: 15
Rejestracja: 01 sty 2011, 23:54

Re: Import/eksport '*.txt'

Post autor: marszaleks »

Witam,
Właśnie pobrałem i zainstalowałem demo 2.1.5 na WindowsMobile6.1
Po prostu rewelacja :P

Wielkie dzięki dla autorów :)

Jeszcze tylko testy w terenie :D
Awatar użytkownika
ariel0-0
______
______
Posty: 500
Rejestracja: 07 kwie 2010, 00:02
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Import/eksport '*.txt'

Post autor: ariel0-0 »

czy można otrzymać wersję demo w postaci pliku cab do instalacji bezpośrednio w pockecie?
Have a nice day
Awatar użytkownika
Wojtek P.
Team
Team
Posty: 971
Rejestracja: 08 lut 2005, 08:35

Re: Import/eksport '*.txt'

Post autor: Wojtek P. »

Proszę bardzo : cGeoDemo.cab
-To serve and protect-
Awatar użytkownika
ariel0-0
______
______
Posty: 500
Rejestracja: 07 kwie 2010, 00:02
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Import/eksport '*.txt'

Post autor: ariel0-0 »

dziękuję bardzo :)
Have a nice day
ODPOWIEDZ