cgeo- przeniesienie danych na inny komputer

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
marcinn
VIP
VIP
Posty: 1116
Rejestracja: 07 mar 2013, 11:52
Lokalizacja: oświęcim

cgeo- przeniesienie danych na inny komputer

Post autor: marcinn »

Witam. Chciałbym przenieść cgeo na inny komputer. Sęk w tym, że chciałbym to zrobić 1:1- tzn, żeby wszystkie ustawienia, projekty itd. były tak samo jak na wcześniejszym (zakupiłem nowego laptopa). Zainstalowałem cgeo i przekopiowałem wszystkie pliki z jednego komputera, do drugiego. Mam problem, ponieważ projekty miałem w folderach, a teraz wszystkie są wyrzucone jako pojedyncze. Da się to w jakiś sposób rozwiązać?
Awatar użytkownika
logis
Team
Team
Posty: 628
Rejestracja: 13 gru 2005, 10:34
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: cgeo- przeniesienie danych na inny komputer

Post autor: logis »

Dzień dobry,
struktura folderów jest pamiętana jeśli skopiowało się pliki folder.* znajdujące się w ,,starym'' podfolderze projekty (pliki folder.idx, folder.dat, folder.blb).
Jacek
marcinn
VIP
VIP
Posty: 1116
Rejestracja: 07 mar 2013, 11:52
Lokalizacja: oświęcim

Re: cgeo- przeniesienie danych na inny komputer

Post autor: marcinn »

Skopiowałem te foldery, bo przerzuciłem cały folder "projekty"- niestety wszystkie projekty są w rozsypce. Na liście projektów nie mam ani jednego folderu

EDIT:
Jednak się udało- ale najpierw skopiowałem pliki folder*, otworzyłem cgeo, a dopiero później skopiowałem projekty.
Jeszcze takie pytanie- które pliki należy skopiować odpowiadające za wszelkie ustawienia konfiguracyjne?
Awatar użytkownika
Wojtek P.
Team
Team
Posty: 970
Rejestracja: 08 lut 2005, 08:35

Re: cgeo- przeniesienie danych na inny komputer

Post autor: Wojtek P. »

Witam
W TYM wątku było to opisane
-To serve and protect-
marcinn
VIP
VIP
Posty: 1116
Rejestracja: 07 mar 2013, 11:52
Lokalizacja: oświęcim

Re: cgeo- przeniesienie danych na inny komputer

Post autor: marcinn »

Wojtek P. pisze: 24 gru 2018, 08:52 Witam
W TYM wątku było to opisane
Dziękuję bardzo! Kiedyś mignął mi na forum ten temat, ale nie mogłem go za nic znaleźć. Jeszcze raz dziękuję i życzę Wesołych Świąt!
ODPOWIEDZ