Mapa importowana z GMLa i mam taki widok słupa. Czy coś z GMLem jest nie tak, czy może program nieprawidłowo zaczytuje?
Plik GML wysyłam na serwis do sprawdzenia.
Załączniki
Przechwytywanie.PNG (26.35 KiB) Przejrzano 11134 razy
Dziękuję, działa, chociaż w definicjach wyświetla mi się nadal zamalowane - dziwne. Jeszcze zauważyłem błąd w nazwie linii - powinno być "krawężnik". Drobna sprawa ale do poprawienia
Załączniki
Przechwytywanie.PNG (6.59 KiB) Przejrzano 10454 razy
Jurek B. pisze: ↑21 cze 2019, 09:02
Proszę wysłać mailem ten GML na adres softline i ewentualnie skontaktować się z naszym serwisem w poniedziałek, pomożemy online.
wysyłam na serwis, chociaż wydaje mi się, że te linie nie zaktualizowały się u mnie bo nadal mam w definicjach tak jak poprzednio.
Po kontakcie z serwisem, przeinstalowaniu programu, wydawałoby się że problem zniknął. Niestety w nowym projekcie wypełnione słupy powróciły...
ale zauważyłem dziwne zachowanie - jeżeli włączę numerację punktów to słupy robią się prawidłowe. Po wyłączeniu numeracji znów się wypełniają.
Załączniki
Przechwytywanie.PNG (41.19 KiB) Przejrzano 9784 razy
Panie Jurku, po raz kolejny przeinstalowałem program i nadal to samo... ale chyba znalazłem przyczynę - proszę zaznaczyć opcję "rysuj napisy i punkty zgodnie z kolejnością warstw" i wtedy sprawdzić projekt który podesłałem włączając i wyłączając numery punktów. Właśnie wtedy kółka na słupach są wypełnione.
Załączniki
Przechwytywanie.PNG (7.46 KiB) Przejrzano 9572 razy