propozycja zmian

Propozycje dotyczące rozszerzenia bądź modyfikacji istniejących opcji.
ZBYCHOR
_
_
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2019, 11:04

propozycja zmian

Post autor: ZBYCHOR »

Witam
W opisie projektu w linii: cel pracy brak jest pozycji : mapa do celów projektowych. Niby drobiazg, ale trzeba ręcznie wpisywać.
Natomiast w raportach:
- wykaz współrzędnych punktów granicznych po uzupełnieniu w opisie projektu o dane ewidencyjne (powiat, gmina, obręb) generuje się;
- jednostka ewidencyjna - jest nazwa i numer dobrze
- obręb ewidencyjny - jest nazwa i tylko ostatnie 4 cyfry identyfikatora, nie generuje program pełnego numeru typu 022503_5.0014.
Ewidencja gruntów zaczyna szczegółowo tego wymagać
Awatar użytkownika
piotr j.
_____
_____
Posty: 466
Rejestracja: 15 sty 2016, 13:50

Re: propozycja zmian

Post autor: piotr j. »

Jest, tyle tylko, że razem ze wznowieniem. Już kiedyś zgłaszałem ten temat viewtopic.php?f=507&t=11472
Załączniki
1.png
1.png (7.2 KiB) Przejrzano 5530 razy
Pozdrawiam.
piotr j.
mario15629
___
___
Posty: 51
Rejestracja: 19 sie 2016, 08:35

Re: propozycja zmian

Post autor: mario15629 »

Witam,

czy istnieje możliwość wprowadzenia w następnych aktualizacjach możliwości zablokowania pasków ikon na belce programu? Nie jest to może jakaś merytoryczna zmiana ale na pewno trochę umili pracę, gdyż obecnie przez przypadkowe kliknięcie i pociągnięcie paska przestawia wszystkie funkcje i trudno jest je czasami odtworzyć do stanu wcześniejszego do którego jest się przyzwyczajonym -_- Byłoby super jakby taka możliwość się pojawiła gdzieś w ustawieniach (chyba, że jest to będę wdzięczny za jej wskazanie).

Pozdrawiam ! :)
Asia T.
Team
Team
Posty: 696
Rejestracja: 10 mar 2015, 19:49

Re: propozycja zmian

Post autor: Asia T. »

mario15629 pisze: 12 lip 2019, 09:08 Witam,

czy istnieje możliwość wprowadzenia w następnych aktualizacjach możliwości zablokowania pasków ikon na belce programu? Nie jest to może jakaś merytoryczna zmiana ale na pewno trochę umili pracę, gdyż obecnie przez przypadkowe kliknięcie i pociągnięcie paska przestawia wszystkie funkcje i trudno jest je czasami odtworzyć do stanu wcześniejszego do którego jest się przyzwyczajonym -_- Byłoby super jakby taka możliwość się pojawiła gdzieś w ustawieniach (chyba, że jest to będę wdzięczny za jej wskazanie).

Pozdrawiam ! :)
W opcje -> Paski narzędzi jest blokowanie :)
Załączniki
blokpas.PNG
blokpas.PNG (15.54 KiB) Przejrzano 5330 razy
mario15629
___
___
Posty: 51
Rejestracja: 19 sie 2016, 08:35

Re: propozycja zmian

Post autor: mario15629 »

Kurcze tyle wygrać ! :lol: :lol: DZIĘKI !! Najlepsze że tam zaglądałem i nie dojrzałem tego :mrgreen: :mrgreen: :shock: :shock:
Asia T.
Team
Team
Posty: 696
Rejestracja: 10 mar 2015, 19:49

Re: propozycja zmian

Post autor: Asia T. »

mario15629 pisze: 12 lip 2019, 09:34 Kurcze tyle wygrać ! :lol: :lol: DZIĘKI !! Najlepsze że tam zaglądałem i nie dojrzałem tego :mrgreen: :mrgreen: :shock: :shock:
Od tego właśnie jest serwis :mrgreen: :D
ODPOWIEDZ