Przeniesienie licencji.

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
herrtur
____
____
Posty: 163
Rejestracja: 06 sty 2012, 18:36

Przeniesienie licencji.

Post autor: herrtur »

Witam.
Na starym kompie anulowałem licencję,a na nowym zainstalowałem cgeo z pliku z Waszej strony, zaktualizowałem i w ,Rejestracji programu' okienko ,identyfikator' zawierało symbole,a okienko , klucz' było puste. Wybrałem ,Pobierz klucz online' i pojawił się komunikat ,Brak pliku licencji'.
Co robię nie tak ?
Pozdrawiam.
herrtur
____
____
Posty: 163
Rejestracja: 06 sty 2012, 18:36

Re: Przeniesienie licencji.

Post autor: herrtur »

Zauważyłem,że post wysłałem o 23:16 (godzina na kompie jest ok),a tu pojawiła się 22:16.
Awatar użytkownika
Wojtek P.
Team
Team
Posty: 971
Rejestracja: 08 lut 2005, 08:35

Re: Przeniesienie licencji.

Post autor: Wojtek P. »

Witam
Plik licencji powinien być w głównym katalogu C-GEO. Jak będą problemy proszę o bezpośredni kontakt telefoniczny na serwis
-To serve and protect-
herrtur
____
____
Posty: 163
Rejestracja: 06 sty 2012, 18:36

Re: Przeniesienie licencji.

Post autor: herrtur »

To znaczy,że powinienem przekopiować plik (który?) ze starego kompa? Który plik to licencja ?
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Przeniesienie licencji.

Post autor: Jurek B. »

Chodzi o plik c-geo.dat z katalogu C-GEO.
Co do godziny swojego wpisu to proszę sprawdzić ustawienia swojego profilu:
Załączniki
Przechwytywanie.PNG
Przechwytywanie.PNG (47 KiB) Przejrzano 5476 razy
Pozdrawiam Jurek B.
herrtur
____
____
Posty: 163
Rejestracja: 06 sty 2012, 18:36

Re: Przeniesienie licencji.

Post autor: herrtur »

Dziękuję,pomogło.
Przy każdorazowym uruchomieniu cgeo program update.exe prosi o uruchomienie. Gdzie mogę to ,zlikwidować'? Szukałem w opcjach programu i nic.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Przeniesienie licencji.

Post autor: Jurek B. »

Przy każdorazowym uruchomieniu cgeo program update.exe prosi o uruchomienie. Gdzie mogę to ,zlikwidować'? Szukałem w opcjach programu i nic.
Są trzy rozwiązania:
- obniżyć poziom zabezpieczeń na najniższy w Ustawieniach kontroli konta użytkownika (najlepiej znaleźć tą opcję wpisując w wyszukiwaniu Windows:Kontrola konta użytkownika),
- wyłączyć sprawdzanie aktualizacji w dolnej części okna aktualizacji C-GEO (Pomoc-Aktualizacja programu...), wtedy jednak program nie będzie powiadamiał o nowych aktualizacjach,
- usunąć plik update.exe z katalogu C-GEO - ale wtedy trzeba będzie aktualizować program przez funkcje aktualizacji na naszej www.
Pozdrawiam Jurek B.
herrtur
____
____
Posty: 163
Rejestracja: 06 sty 2012, 18:36

Re: Przeniesienie licencji.

Post autor: herrtur »

Dziękuję za pomoc.
Chyba dobrze by było dopisać w stosownych miejscach przy opisie przenoszeniu licencji o konieczności przekopiowania pliku cgeo.dat.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ