Wczytywanie kopi projektów

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
giekon
____
____
Posty: 137
Rejestracja: 09 gru 2015, 15:27
Lokalizacja: Kluczbork

Wczytywanie kopi projektów

Post autor: giekon »

Witam,
Mam w c-geo projekty pogrupowane w foldery. Jestem w trakcie przenoszenia ich na inną lokalizację sieciową i zajmuje mi to sporo czasu...
Klikam na folder PPM i "zapisz kopię projektów w tym folderze", kopia zapisuje się z jednym zipowskim pliku. Gdy chcę wczytać te projekty to już tak hurtowo nie potrafię :/ Pod PPM "wczytaj kopie wszystkich projektów" nie widzi projektów w tym zipie. Muszę go rozpakować projekt za projektem wczytywać. Jest jakaś szybsza droga?
---
Pozdrawiam
Grzesiek
Awatar użytkownika
Wojtek P.
Team
Team
Posty: 971
Rejestracja: 08 lut 2005, 08:35

Re: Wczytywanie kopi projektów

Post autor: Wojtek P. »

Sprawdziłem.
1. Prawy klawisz myszy na napisie PROJEKTY- Zapisz kopię wszystkich projektów . Zapisał w pliku ZIP
2. Skasowałem projekty i ponownie wczytałem komendą na napisie PROJEKTY - wczytaj kopię wszystkich projektów .
Po wskazaniu pliku zip program jeszcze wyświetlił mi cała listę projektów z możliwością wyłączenia wczytania projektów .
3. Po imporcie wszytko mam tak jak miałem

Można też zrobić tą operację z poza c-geo . Wystarczy spakować katalog projektów a potem rozpakować na dysku docelowym
-To serve and protect-
giekon
____
____
Posty: 137
Rejestracja: 09 gru 2015, 15:27
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Wczytywanie kopi projektów

Post autor: giekon »

Ja zapisuję wybiórczo projekty, nie wszystkie z katalogu PROJEKTY.
Naciskam na folder z którego chcę zapisać i wszystko ładnie zapisuje - jest tam np 7 projektów i wszystkie są zapisane. Ale gdy chcę wczytać to po kliknięciu na ten zipowski folder i "wczytaj kopię wszystkich projektów" mam pusta listę. Jak rozpakuję to mam 7 oddzielnych projektów które musze kolejno importować...
Załączniki
Z folderu tworzę kopię wszystkich projektów
Z folderu tworzę kopię wszystkich projektów
zapisanie.png (12.09 KiB) Przejrzano 4206 razy
---
Pozdrawiam
Grzesiek
Awatar użytkownika
Wojtek P.
Team
Team
Posty: 971
Rejestracja: 08 lut 2005, 08:35

Re: Wczytywanie kopi projektów

Post autor: Wojtek P. »

Niestety tak to teraz działa. Program robi tylko kopię folderu w którym są te projekty (każdy projekt jest w osobnym podzipie). Jeżeli chce się zachować strukturę folderów trzeba zrobić kopię wszystkich projektów.
-To serve and protect-
giekon
____
____
Posty: 137
Rejestracja: 09 gru 2015, 15:27
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Wczytywanie kopi projektów

Post autor: giekon »

To trudno, myślałem że jest jakiś szybszy sposób :)
---
Pozdrawiam
Grzesiek
Awatar użytkownika
Wojtek P.
Team
Team
Posty: 971
Rejestracja: 08 lut 2005, 08:35

Re: Wczytywanie kopi projektów

Post autor: Wojtek P. »

Może Pan to zrobić jeszcze tak: W eksploatorze Windows partiami pakować i przenosić foldery katalogów projektów
Gdy już wszystkie zostaną przeniesione wystarczy skopiować pliki znajdujące się w głównym folderze projektów. W nich jest ta struktura folderów
-To serve and protect-
giekon
____
____
Posty: 137
Rejestracja: 09 gru 2015, 15:27
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Wczytywanie kopi projektów

Post autor: giekon »

Struktura folderów nie jest aż taka ważna bo i tak zmieniam niektórym nazwę.
Już i tak większą część poprzenosiłem i uporządkowałem, z resztą jakoś dam radę.
---
Pozdrawiam
Grzesiek
Awatar użytkownika
piotr j.
_____
_____
Posty: 466
Rejestracja: 15 sty 2016, 13:50

Re: Wczytywanie kopi projektów

Post autor: piotr j. »

Może tak. W katalogu projekty są takie pliki "folder". Chyba wystarczy je przekopiować do nowej lokalizacji, i układ folderów powinien powrócić.
Pozdrawiam.
piotr j.
ODPOWIEDZ