WZDE-SZABLON

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
pomiar
_____
_____
Posty: 365
Rejestracja: 12 lip 2019, 17:43
Lokalizacja: Wadowice
Kontakt:

WZDE-SZABLON

Post autor: pomiar »

Witam. Zacząłem bawić się szablonami w rozliczeniu użytków żeby dostosować go do "Prawa Powiatowego" :evil: . Napotkałem kilka przeszkód z którymi nie umiem sobie poradzić ( nie znam aż tak dobrze fastreport i nie wiem czy to moje błędne rozumowanie czy brak jakiejś zmiennej w raporcie ). Bardzo bym prosił o pomoc. Wszelkie spostrzeżenia opisałem w plikach pdf oraz dołączyłem wzory które utworzyłem.
Załączniki
WZDE wzory.zip
(63.99 KiB) Pobrany 65 razy
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2879
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: WZDE-SZABLON

Post autor: grzes »

W pierwszym przesunalem ale tylko nad dzialką sie da (nie testowałem czy działa). Drugi moze koledzy pomogą ale nie wiem czy uda sie wszystko.
Załączniki
form_wzde.zip
(2.14 KiB) Pobrany 65 razy
pozdrawiam
grzes
pomiar
_____
_____
Posty: 365
Rejestracja: 12 lip 2019, 17:43
Lokalizacja: Wadowice
Kontakt:

Re: WZDE-SZABLON

Post autor: pomiar »

Super ten raport działa jak złoto.
Co do raportu z podziału:
-Nie wczytuje danych: nr jednostki rejestrowej i oznaczenie tytułu własności ( po dodaniu do podziału działki dzielonej tak żeby tez była z prawej strony wczytuje ) - jest opcja ,żeby program wczytywał to z pliku gml?
-w danych brak nr działki przed podziałem - jest możliwość dodania takiej danej ?
-nie wyświetla id działki po każdej działce
Jeszcze jedno pytanie czy odwołania do bazy danych ( np dodawanie nowych danych itp ) można w jakiś sposób dodawać samemu czy tu już musi być Państwa ingerencja ?
ODPOWIEDZ