SWDE ZAWIADOMIENIE DATA

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
Awatar użytkownika
Maciej_o2
_____
_____
Posty: 374
Rejestracja: 11 mar 2009, 11:56

SWDE ZAWIADOMIENIE DATA

Post autor: Maciej_o2 »

Ave
Zaczynam dopiero temat ogarniać z zawiadomieniami. Zrozumiałem, że wstawiam datę i godzinę w osobach i ustawiłem sobie zmienną żeby wstawiało datę i godzinę kiedy i o której godzinie wzywam stronę, ale chcę żeby mi wstawiało aktualną datę z dnia pisania pisma z automatu w innym miejscu ( u góry, na przykład miejscowość i z dnia) . Jaką mam ustawić zmienną lub jak to mam zrobić, bo nie ogarniam na razie tego
Pozdrawiam
Andrzej Maciejczek
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: SWDE ZAWIADOMIENIE DATA

Post autor: Jurek B. »

Witam, rozumiem, że chodzi o edycję wzoru treści np. zawiadomienia o czynnościach na gruncie?
Jeśli tak, to w edytorze pism w Adresowaniu, miejscowość (zapewne miejsce nadania pisma) - należy wpisać bezpośrednio, np. Wrocław. Co do daty utworzenia pisma - podobnie - podać z ręki w edytorze wzorców, albo użyć automatu wstawiającego bieżącą datę - niewiele to przyspieszy ale też można:
Załączniki
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie.JPG (80.04 KiB) Przejrzano 2063 razy
Pozdrawiam Jurek B.
Awatar użytkownika
Maciej_o2
_____
_____
Posty: 374
Rejestracja: 11 mar 2009, 11:56

Re: SWDE ZAWIADOMIENIE DATA

Post autor: Maciej_o2 »

Tak, tylko tu od razu wstawia datę w edycji pisma, a mi chodzi, żeby z automatu wstawił bieżącą datę przy tworzeniu pisma.
Pozdrawiam
Andrzej Maciejczek
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: SWDE ZAWIADOMIENIE DATA

Post autor: Jurek B. »

Proszę się tym nie przejmować - to tylko tak wygląda jakby to była data statyczna - data z dnia tworzenia wzorca pisma, tymczasem jest to data, która będzie zgodna z datą wygenerowania pism - więc jeśli za tydzień wygeneruje Pan te pisma - będzie tam data właśnie tego dnia gdy będą te pisma generowane.
Pozdrawiam Jurek B.
Awatar użytkownika
Maciej_o2
_____
_____
Posty: 374
Rejestracja: 11 mar 2009, 11:56

Re: SWDE ZAWIADOMIENIE DATA

Post autor: Maciej_o2 »

Acha.
Dzięki bardzo
Pozdrawiam
Andrzej Maciejczek
ODPOWIEDZ