brak ikonek po aktualizacji

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
drelson
____
____
Posty: 150
Rejestracja: 15 kwie 2019, 15:01

brak ikonek po aktualizacji

Post autor: drelson »

Witam, czy u kogoś też po ostatniej aktualizacji zniknęły ikony lupek, ramki wydruku itp. w oknie drukowania z mapy ?
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: brak ikonek po aktualizacji

Post autor: Jurek B. »

Proszę rozciągnąć w dół to okno drukowania - może jest za bardzo pomniejszone.
Pozdrawiam Jurek B.
drelson
____
____
Posty: 150
Rejestracja: 15 kwie 2019, 15:01

Re: brak ikonek po aktualizacji

Post autor: drelson »

Rozciągałem w lewo prawo dół góra i nic. Sprawdzę jeszcze w domu na mniejszym monitorze, może kwestia skalowania.

Za pamięci jeszcze chciałem prosić o porządek w opcji "Drukowanie H:" w oknie "co drukować?" przy wydruku punktów z tabeli - o ile dla wysokości opcja rozumie wybór tak dla innych kodów urządzeń naziemnych nie rozumie :) tzn. nie drukują się wysokości dla pikiet o kodach np. zasuwy właz kratka itd.
Przykład:
Mam wpisane kody do punktów które są np. zasuwą włazem i chcę aby przy wydruku raportu wsp wstawiła się wysokość ale tylko do tych punktów które mają te kody. A tymczasem nie wstawia się żadna wysokość przy zaznaczonej tej opcji.
Dziękuję,
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: brak ikonek po aktualizacji

Post autor: Jurek B. »

Mam wpisane kody do punktów które są np. zasuwą włazem i chcę aby przy wydruku raportu wsp wstawiła się wysokość ale tylko do tych punktów które mają te kody. A tymczasem nie wstawia się żadna wysokość przy zaznaczonej tej opcji.
Dziękuję,
Prawdopodobnie to nie punkty o kodach zasuw i włazów mają wysokości, ale punkty wysokościowe, które w tych obiektach są umieszczone. Żeby pomóc tu przydałby się kontakt z naszym serwisem - online moglibyśmy coś lepiej doradzić.
Pozdrawiam Jurek B.
ODPOWIEDZ