C-GEO - system wspomagający pracę geodetów i projektantów
GeoOrganizer - aplikacja do zarządzania pracami geodezyjnymi
C-GML edytor mapy obiektowej, import/eksport GML
C-Raster - edytor plików graficznych z funkcjami kalibracji
Estima - programy dla administracji publicznej
GML Factory - program do walidacji plików GML
Aplikacja do przeglądania i korzystania z podstawowych serwisów GUGiK na urządzeniach mobilnych
Aplikacja mobilna D-Geo V2 dla Android
genti dama piele naturala

Jak aktualizować program C-GEO

 

Aby móc zaktualizować program C-GEO należy mieć wykupiony dostęp do aktualizacji. Aby to sprawdzić należy wejść do "Pomoc - O programie"

Podany tam jest numer wersji programu i data do kiedy można pobierać aktualizacje.

Każda nowa aktualizacja ma wszystkie poprzednie zmiany więc nie ma potrzeby pobierać poprzednich aktualizacji 

 

Po zakupie nowego programu C-GEO dostęp do aktualizacji jest darmowy przez pierwszy rok użytkowania programu. Po tym okresie program będzie miał funkcjonalność ostatniej zainstalowanej aktualizacji.

Jeżeli użytkownik chce wykupić dostęp na kolejny rok najlepiej zrobić to poprzez zamówienie . Zamówienia staramy się realizować "od ręki" (w kolejności zgłoszeń) 

Na podany w zamówieniu adres e-mail otrzymają Państwo fakturę proforma. Po jej opłaceniu (można wysłać potwierdzenie płatności aby przyspieszyć proces) wysyłamy plik na adres e-mail. Plik należy wgrać do głównego katalogu C-GEO. Zastępuje on poprzedni plik i przedłuża dostęp do aktualizacji . Można to sprawdzić wchodząc do "Pomoc - O programie"

 

Aby zaktualizować program C-GEO należy pobrać plik aktualizacyjny z naszego działu Aktualizacja C-GEO.

Na tej stronie jest cała lista plików aktualizacyjnych więc można wybrać także aktualizację starszą (jeżeli nie mamy dostępu do najświeższych aktualizacji)

Po pobraniu pliku wystarczy go uruchomić . Należy pamiętać aby program C-GEO był zamknięty. Podczas procesu aktualizacji należy zwrócić uwagę na katalog w którym aktualizacja będzie instalowana (domyślnie proponuje C:\C-GEO). Jeżeli ścieżka do programu jest inna należy ją zmienić na prawidłową