Znaleziono 2939 wyników
- 11 cze 2026, 11:39
- Forum: C-Geo propozycje zmian
- Temat: Geometra działek z usługi ULDK
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 1635
Re: Geometra działek z usługi ULDK
dodane w wersji testowej:
- 28 kwie 2026, 20:01
- Forum: GeoOrganizer
- Temat: KSeF
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 7720
Re: KSeF
Proszę o sprawdzenie problemu. Wystawiłem fv gdzie jest nabywca z NIP-em i inny odbiorca z NIP-em. Wszystko okej a na KSEF nie ma odbiorcy, chociaż w programie mam W tej chwili program wysyła odbiorce do ksef tylko jesli jest to jednostka samorządu terytorialnego (JST) - inne przypadki nie są wysył...
- 28 sty 2026, 20:51
- Forum: C-Geo propozycje zmian
- Temat: Zmiany w cz. opisowej GML
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4055
Re: Zmiany w cz. opisowej GML
Te zmiany które chce Pan wprowadzać to są zmiany dla własnych celów (zawiadomień, adresowania itp), czy do wytworzenia GML-a z poprawkami w części opisowej?
- 10 sty 2026, 17:06
- Forum: GeoOrganizer
- Temat: Automatyczne zakładanie katalogu
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 179656
- 06 sty 2026, 16:06
- Forum: GeoOrganizer
- Temat: Automatyczne zakładanie katalogu
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 179656
Re: Automatyczne zakładanie katalogu
A jest możliwość ,żeby tworzyło się kilka folderów w tym jednym zakładanym folderze, a nie tak jak teraz że są to kolejne pod foldery. Druga sprawa jest opcja wyboru nazwy tworzonego folderu np chciałbym żeby folder nazywał się id zgłoszenie spacja obręb spacja ulica Umknął mi ten post. W testowej ...
- 05 cze 2025, 09:29
- Forum: GeoOrganizer
- Temat: Automatyczne zakładanie katalogu
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 179656
Re: Automatyczne zakładanie katalogu
"działki+rodzaj pracy" mogą zawierać znaki niedopuszczalne dla nazwy katalogu np 29/1. Co wtedy? Zamieniać je np na '_'?
- 15 maja 2025, 20:44
- Forum: GeoOrganizer
- Temat: Automatyzacja zakładania prac geodezyjnych
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 26296
Re: Automatyzacja zakładania prac geodezyjnych
Proszę jeszcze raz pobrać tego zip-a z serwerem i go podmienić. Chyba zapomniałem dodać zwracania "success" - może to jest przyczyną problemów.
- 15 maja 2025, 20:19
- Forum: GeoOrganizer
- Temat: Automatyzacja zakładania prac geodezyjnych
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 26296
Re: Automatyzacja zakładania prac geodezyjnych
Minimalna ilość to np [{"NumerRoboty":"1abc"}] - logowanie jest na razie pomijane dla addpraca. Na pewno jest robiony post a nie przypadkiem get?
- 15 maja 2025, 10:54
- Forum: GeoOrganizer
- Temat: Automatyzacja zakładania prac geodezyjnych
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 26296
Re: Automatyzacja zakładania prac geodezyjnych
Tu jest serwer z usługą 'addpraca'. Oczekuje ona w POST/PUT dane w postaci: [{"NumerRoboty":"1","Wykonawca":"GEO","AdresWykonawcy":"","IdWykonawcy":5,"IdZleceniodawcy":-1,"KontaktDoWykonawcy":"","...
- 14 maja 2025, 21:11
- Forum: GeoOrganizer
- Temat: Automatyzacja zakładania prac geodezyjnych
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 26296
Re: Automatyzacja zakładania prac geodezyjnych
Masa chyba nie, tylko cała masa innych tematów nie pozwala się nawet dokładniej przyjrzeć. Pamiętam że do tego serwera GO mozna dodawać endpointy. Pytanie czy ten Pana serwer działa tylko w sieci lokalnej (tam autoryzacja uzytkownika jest dość skomplikowana, trzeba by pozwolić na pominięcie logowani...
- 14 kwie 2025, 10:35
- Forum: C-Geo propozycje zmian
- Temat: Porównanie współrzędnych
- Odpowiedzi: 94
- Odsłony: 142010
Re: Porównanie współrzędnych
w wersji testowej dodana możliwość wyłączenia atrybutów 2015
- 07 kwie 2025, 11:34
- Forum: GeoOrganizer
- Temat: szablony dokumentów
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 33585
Re: szablony dokumentów
dodane w wersji testowej GO
- 01 kwie 2025, 12:19
- Forum: GeoOrganizer
- Temat: szablony dokumentów
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 33585
Re: szablony dokumentów
Rozumiem ze lista osób juz jest ("lista osób - właściciele działek będących przedmiotem opracowania") i chodzi o tą listę do podpisów? No nie do końca, lista osób jest ale w formie jednowierszowej i to w pismach wygląda jakby chciało i nie mogło. Gdyby się udało wywalić przecinki, dodać m...
- 31 mar 2025, 12:44
- Forum: C-Geo problemy, porady
- Temat: Nowy moduł SWDE
- Odpowiedzi: 128
- Odsłony: 265251
Re: Nowy moduł SWDE
Czy w szablonie Lista_rozdzielnik można by było uzupełnić wpisy Data --- > Data odbioru zawiadomienia Podpis ---> Podpis potwierdzający odbiór zawiadomienia Te ośrodki :) obraz_2025-03-27_152611353.png W edytorze szablonów pism na zakładce "Poczta" dodana możliwość zbudowania własnej tabe...
- 27 mar 2025, 10:43
- Forum: GeoOrganizer
- Temat: szablony dokumentów
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 33585
Re: szablony dokumentów
Rozumiem ze lista osób juz jest ("lista osób - właściciele działek będących przedmiotem opracowania") i chodzi o tą listę do podpisów?
- 26 mar 2025, 08:14
- Forum: C-Geo problemy, porady
- Temat: Operaty w protokole przyjęcia
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 7334
Re: Operaty w protokole przyjęcia
Zmienna [raport."operat"] działa tak, że najpierw szuka operatów na zakładce "Punkty", a jeśli tam ich nie ma, to w pierwotnym GML. Czyli na ten moment jedyne rozwiązanie to wczytanie punktów którąś z tych opcji i ew. zmodyfikowanie/dopisanie operatów:
- 26 mar 2025, 08:00
- Forum: C-Geo problemy, porady
- Temat: moduł EGiB
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 7600
Re: moduł EGiB
Wygląda jakby we wczytanym GML nie było warstwy EGB_PunktGraniczny lub nie ma na niej tych wprowadzonych punktów.
- 15 mar 2025, 13:54
- Forum: C-Geo problemy, porady
- Temat: GML 2021 - co jeszcze nie działa?
- Odpowiedzi: 281
- Odsłony: 1706305
Re: GML 2021 - co jeszcze nie działa?
Prosiłbym o poprawę działania wyszukania księgi wieczystej w module, w przypadku gdy wpis [numerKW] zawiera tylko numer. Można by było na podstawie obrębu / lub powiatu przypisać kod sądu rejonowego (początek członu KW), numer kontrolny też mógłby się sam wpisać. Ewentualnie jeśli to skomplikowane,...
- 11 mar 2025, 14:30
- Forum: C-Geo propozycje zmian
- Temat: Moduł EGIB
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 11476
Re: Moduł EGIB
Teraz to działa tak, ze jesli po założeniu projektu, a przed wczytaniem GML-a wypełnimy te dane w C-Geo, to automatycznie powinny się przenieść do modułu. Id. pracy, kierownik, teryt, obreb, wykonawca itp
- 07 lut 2025, 09:32
- Forum: C-Geo problemy, porady
- Temat: OSM
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 18827
Re: OSM
Na ten moment ciężka sprawa - żeby było płynniej to trzeba by pewnie zrobić obsługę WMTS w c-geo. Serwery OSM udostępniają gotowe kafelki a nie WMS-a.
- 06 lut 2025, 10:29
- Forum: C-Geo problemy, porady
- Temat: OSM
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 18827
Re: OSM
Proszę napisać co Pan chce uzyskać na koniec. Może jakieś inne rozwiązanie uda się wykombinować.
- 05 lut 2025, 21:12
- Forum: C-Geo problemy, porady
- Temat: Aktualizacja z dnia 2025-01-29
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 44958
Re: Aktualizacja z dnia 2025-01-29
Wrzuciłem nową wersję testową - coś to poprawiło?
- 05 lut 2025, 21:09
- Forum: C-Geo problemy, porady
- Temat: OSM
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 18827
Re: OSM
Ad1. Chyba ciężko teraz o bezpłatny adres WMS do OSM.
Ad2. Płynnie się nie da. Mamy tylko obsługę WMS-a. Ew. można skorzystać z okienka map Google - tam można przełączyć na OSM
Ad2. Płynnie się nie da. Mamy tylko obsługę WMS-a. Ew. można skorzystać z okienka map Google - tam można przełączyć na OSM
- 30 sty 2025, 16:37
- Forum: C-Geo problemy, porady
- Temat: zmienne - EGIB
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 12704
Re: zmienne - EGIB
Powinno zadziałać [zpo]
Pozostałe:
[data]
[godzina]
[miejsce]
[uwagi]
[kraj]
[kod]
brak zmiennej na opis dodatkowy
Pozostałe:
[data]
[godzina]
[miejsce]
[uwagi]
[kraj]
[kod]
brak zmiennej na opis dodatkowy
- 30 sty 2025, 12:59
- Forum: C-Geo problemy, porady
- Temat: zmienne - EGIB
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 12704
Strona główna softline