Kolejność zakładania tabel..

Propozycje dotyczące rozszerzenia bądź modyfikacji istniejących opcji.
energeo
VIP
VIP
Posty: 962
Rejestracja: 19 mar 2005, 00:14

Kolejność zakładania tabel..

Post autor: energeo »

W ramach informacji o projektach, mo¿e uda siê gdzie¶ umie¶ciæ kolejno¶æ zak³adania tabel -- `podgl±d` sekcji projekt.ini - [Dane mapy]
lub jaki¶ odpowiednik.
U³atwia orientacjê w \'cudzym\' i \'starszym\' projekcie, co :unsure: z czego wynika i dlaczego..
pozdrawiam
wini
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8224
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re:Kolejność zakładania tabel..

Post autor: Jurek B. »

Hmm - a obecna informacja w oknie projektów po pod¶wietleniu tabeli o dacie jej za³o¿enia nie jest wystarczaj±ca?
Pozdrawiam Jurek B.
Anonimowy

Re:Kolejność zakładania tabel..

Post autor: Anonimowy »

Obecny podgl±d \'czasowy\' po przeniesieniu dostaje now± datê a mnie interesuje oryginalna kolejno¶æ tabel (tu kolejno¶æ zak³adania)
Nie jest to problem \'strategiczny\' bo jak widaæ z propozycji potrafiê te dane uzyskaæ z INI \'rêcznie\' tyle ¿e zaistnia³a u mnie taka sytuacja podczas analiz a poniewa¿ to tylko np.

Kod: Zaznacz cały

ReadSection (`Dane mapy`,Listbox.Items)
pozwoli³em sobie zaproponowaæ

Pozdr.
wini
---------------
Ha, znalaz³em winnego tych porz±dków na dysku..<br><br>Edytowany przez: energeo, w: 21.03.2005 11:08
energeo
VIP
VIP
Posty: 962
Rejestracja: 19 mar 2005, 00:14

Re:Kolejność zakładania tabel..

Post autor: energeo »

Je¶li idzie o mnie to rozwi±zalem B) sobie problem szybkiego podgl±du, tak ¿e pozostawiam propozycjê ju¿ tylko do przemy¶lenia w wolnym czasie...
pozdrawiam
wini
energeo
VIP
VIP
Posty: 962
Rejestracja: 19 mar 2005, 00:14

Re:Kolejność zakładania tabel..

Post autor: energeo »

Mia³em chwilkê, u mnie ten podgl±d wygl±da tak ... Obrazek<br><br>Edytowany przez: energeo, w: 04.04.2005 13:45
pozdrawiam
wini
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2883
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re:Kolejność zakładania tabel..

Post autor: grzes »

Jeszcze momencik i bedzie nowe okno projektow. Mysle ze wtedy wrocimy do tematu.
pozdrawiam
grzes
ODPOWIEDZ