Repozytorium - propozycja usprawnienia

Propozycje dotyczące rozszerzenia bądź modyfikacji istniejących opcji.
oleek
_
_
Posty: 3
Rejestracja: 29 mar 2021, 22:04

Repozytorium - propozycja usprawnienia

Post autor: oleek »

Witam,
Czy byłaby możliwość aktualizacji programu pod kątem zapisywania projektów do repozytorium? Mam na myśli usprawnienie i uaktualnienie istniejących opcji.
Istniejące opcje pozwalają na zapis projektu do repozytorium w określonych interwałach czasowych pracy na projekcie i przy zamykaniu projektu. Problemem jest fakt, że opcja z interwałem jest opcją nadrzędną, przez co nie ma możliwości by program tworzył nową kopię projektu w repozytorium przy każdej zmianie projektu, jeśli czas pracy na nim był krótszy niż określony w powyższej opcji. Jeżeli więc mamy ustawiony interwał zapisu na 30 minut, a pracę na projekcie skończymy po 25 minutach, to program nie zapisze kopii projektu w repozytorium.

Optymalnym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie zmian w programie tak, by nie było opcji nadrzędnej, lecz by użytkownik mógł wybrać czy chce, by program tworzył kopię projektu w repozytorium przy każdym wyłączeniu projektu, czy w określonych interwałach czasowych.

Jeszcze bardziej idealnym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie opcji wykonywania kopii projektu do repozytorium w określonych dniach tygodnia o określonych godzinach, lecz nie wiem na ile jest możliwe by program zebrał informację które projekty były modyfikowane danego dnia i wyeksportował je do odpowiednich folderów.

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ