Linia warstwy przez kod

Propozycje dotyczące rozszerzenia bądź modyfikacji istniejących opcji.
Awatar użytkownika
oakpil
____
____
Posty: 124
Rejestracja: 09 paź 2007, 18:01
Lokalizacja: wlkp

Linia warstwy przez kod

Post autor: oakpil »

Mam taką propozycję aby styl lini wartstwy nie trzeba było wybierać klikając tylko wpisując kod - i tak je w koncu się zapamiętuje.
To już chyba było ale nie znalazłem: fajnie by bylo jak by dało się samemu ustalać style warstw (tak jak jest dla budynków i działek) wiadomo, że prawie zawsze są warstwy z uzbrojeniem i wybranie odpowiedniego stylu,, np. woda powodowało by zmianę koloru na niebieski.
A najlepiej jak bym mógł wyeksportować warstwy (nazwy i style) z projektu i zaimportować w innym.
I jeszce jeden pomysł (ale to już chyba wyzsza szkoła jazdy) gdyby była możliowość chociażby zanumerować 10 warstw i potem odopowiednio w projekcie kliknięcie cyfry od 0 do 9 powodowalo by ustawienie warstwy przypisanej do tej cyfry jako edytowalnej.
To tyle.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
FaFaL
Team
Team
Posty: 3131
Rejestracja: 11 lip 2005, 14:09
Lokalizacja: Opole..Kraków
Kontakt:

Post autor: FaFaL »

To już chyba było ale nie znalazłem: fajnie by bylo jak by dało się samemu ustalać style warstw (tak jak jest dla budynków i działek) wiadomo, że prawie zawsze są warstwy z uzbrojeniem i wybranie odpowiedniego stylu,, np. woda powodowało by zmianę koloru na niebieski.
A najlepiej jak bym mógł wyeksportować warstwy (nazwy i style) z projektu i zaimportować w innym.
hmmm, ale przecież możesz stworzyć sobie szablon na podstawie istniejącej mapy i zakładając nową tabelę go użyć - wtedy będziesz miał bodaj wszystkie warstwy z stylami.
Pozdrawiam Rafał Kocierz
ODPOWIEDZ