Uprawnienia a kurs

Dyskusje na dowolne tematy "około-geodezyjne". Zapraszamy !
Awatar użytkownika
oakpil
____
____
Posty: 124
Rejestracja: 09 paź 2007, 18:01
Lokalizacja: wlkp

Uprawnienia a kurs

Post autor: oakpil »

Czy ktoś z kolegów geodetów podchodził w ostatnim czasie do egzaminu na uprawnienia bez ukończenia kursu "nie obowiązkowego". Moje pytanie wynika z tego iż słyszałem, że poziom merytoryczny tych kursów jest beznadziejny dlatego wolałbym wydać tą kasę na kurs np. u Pana Sędziego Wolanina (dwa razy byłem i polecam). Z drugiej strony słyszałem, że jak się nie ukończy tego kursu to ciężko się zapisać na egzamin, że o zdaniu nie wspomnę. Jak to jest w praktyce? Zaznaczę może, że kurs robił bym w Poznaniu a egzamin wiadomo w stolycy.
Awatar użytkownika
k_batura
____
____
Posty: 142
Rejestracja: 20 cze 2005, 14:25
Lokalizacja: Wilkowo

Re: Uprawnienia a kurs

Post autor: k_batura »

To bardzo indywidualna sprawa...
Ja byłem na kursie w Poznaniu ok 3 miesiące temu i...nie poszedłbym drugi raz wiedząc to co wiem teraz...
Kurs jest nakierowany na dyskusję więc nie polecam go osobom bez doświadczenia no i przede wszystkim bez wiedzy.
Polecam za to leniwym osobnikom ze względu na możliwość zakupienia materiałów do nauki.
Z tego co wiem dużo też zależy od tego na kogo się "trafi" - prowadzący są wybierani z listy...
Awatar użytkownika
MarekOtt
VIP
VIP
Posty: 1488
Rejestracja: 30 gru 2005, 13:20
Lokalizacja: Strzelce Op.

Re: Uprawnienia a kurs

Post autor: MarekOtt »

Ja skończyłem kurs przed miesiącem we Wrocławiu i szczerze mówiąc jestem zadowolony i raczej poszedłbym drugi raz. Ogólnie dużo fajnych rzeczy się dowiedziałem, dużo było też omawianych rzeczy które nie są dla mnie nowością, jednak jakby mnie ktoś zapytał konkretnie o kurs we Wrocławiu, to raczej polecam.
ODPOWIEDZ