Opinie o programach CAD

Dyskusje na dowolne tematy "około-geodezyjne". Zapraszamy !
Awatar użytkownika
logis
Team
Team
Posty: 628
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2005, 11:34
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Opinie o programach CAD

Post autor: logis »

Jeśli poza używaniem internetu do czytania informacji o C-Geo, jeszcze go do czegoś używacie ;-) to pewnie zauważyliście, że w marcu pojawiła się strona http://www.opinie-cad.pl powiązana z serwisem http://www.tinserwis.pl
Pewnie zdarzało się już Wam brać udział w zakupach grupowych oprogramowania organizowanych właśnie przez tinserwis.
Skoro na http://www.opinie-cad.pl można wystawiać opinie o programach na których się pracuje, to zachęcamy żebyście to robili :-)
Lista szeroko pojętych programów CAD jest już dość obszerna, zawiera i te do modelowania 3D, architektury, BIM, konstrukcji, elektryki i...geodezji oczywiście. Skoro tak, to zajrzyjcie, jeśli uważacie, że warto podzielić się opinią o Waszym ulubionym programie z resztą świata, to się podzielcie. A jeśli okaże się, że tym programem jest C-Geo czy C-Raster,to tym ciekawiej.
Piszemy o tym nie ze względu na reklamę (chociaż oczywiście trochę tak ;-) ale działamy podobnie jak wszyscy - zanim coś kupimy to pytamy kolegów, pytamy Google'a, pytamy Ceneo i skoro pojawiło się w sieci kolejne miejsce, w którym będzie można znaleźć opinie użytkowników, to chyba warto je poprzeć.

Zespół Softline
ODPOWIEDZ