POZNAJMY SIE

Dyskusje na dowolne tematy "około-geodezyjne". Zapraszamy !
Anonimowy

POZNAJMY SIE

Post autor: Anonimowy »

PROPONUJE ABYSMY POZNALI SIE - MY FORUMOWICZE. proponuje aby na stronie softline powstała mapka forumowiczów. Np na jakims podkladzie mapy Polski podzielonym na prostokaciki poklikamy sobie skad do Was pisujemy.Można też ewentualnie nadsylac swoje wspolrzedne jak pawel spec od EWmapy.I wtedy ktos z softline naniesie kolejna osobe na mape a wylapie tych ktorzy wklepia swa miejscowosc 550 razy. Zobrazuje sie wtedy mapa uzytkonikow cgeo w Polsce.
Panowie Jurkowie ! co wy na to.
pozdro Jędrzej.
Anonimowy

POZNAJMY SIE

Post autor: Anonimowy »

Jestem za. Czekam na mapkę z kwadracikami.
Anonimowy

POZNAJMY SIE

Post autor: Anonimowy »

Ja tez jestem za , widze ze na forum dwoch kolegow sie juz uwspółrzednilo. ludzie kto nastepny - czasami oprocz roboty mozemy sie pobawic ...
konrad22

POZNAJMY SIE

Post autor: konrad22 »

jestem również za i myślę, że się coś zacznie dziać na tym naszym RORUM!
Anonimowy

POZNAJMY SIE

Post autor: Anonimowy »

Ale macie pomysły oczywiscie jestem "za" ale również i ZA identyfikowaniem się. Nie chodzi o imię i nazwisko, ale o nick''a. Mnie irytuje, gdy odpisuje ktoś z Sofline i nie podpisze się. Nie wiem wtedy, czy należy takie traktować jako oficjalne stanowisko Firmy, czy to może ktoś z forumowiczów zabrał głos i pisze o swoich przypuszczeniach. Brawo Wini - ten jest szczery, stały i oficjalny
WILI
Anonimowy

POZNAJMY SIE

Post autor: Anonimowy »

Rzeczywiście SOFTLINE powinien sie podpisywać autorsko. Popieram stanowisko WILI-go
Janek
Anonimowy

POZNAJMY SIE

Post autor: Anonimowy »

Witam
Zawsze odpisując podpisuję się z imienia i inicjału nazwiska. Sądzę że to lepiej niż bezosobowe Softline, bo czasem odpisuje też kolega grzes.
Pozdrawiam
Jurek B. (Biegalski)
Anonimowy

POZNAJMY SIE

Post autor: Anonimowy »

Czyli, jeśli SOFTLINE, to albo Jurek B., albo grzes; czy dobrze zrozumiałem?
Janek B.
Anonimowy

POZNAJMY SIE

Post autor: Anonimowy »

Swietny pomysl z tym "zapoznaniem" mysle ze sporo by to wnioslo moze szersza wspolpraca?

M.B.
Anonimowy

POZNAJMY SIE

Post autor: Anonimowy »

Czyli, jeśli SOFTLINE, to albo Jurek B., albo grzes
---
i czasami wpspider i pol.
Przyznam ze rozwoj forum przekroczyl nasze najsmielsze oczekiwania. Dlatego tez zeby ulatwic nam dyskusje, wkrotce wystartujemy z nowa wersja forum.

pozdr.
grzes
Anonimowy

POZNAJMY SIE

Post autor: Anonimowy »

bardzo mnie to cieszy
Anonimowy

POZNAJMY SIE

Post autor: Anonimowy »

Mnie ucieszy jak zobacze tą nowosc, ale ze staram sie byc optymista to i nadzieje na ucieche mam wielka A swoja droga to ciekawy jestem, czy forum jest dla autorow Cgeo pomocne, czy moze utrapieniem, bo przeciez slyszy sie tu rozne glosy. Sporo jest i tych krytycznych.
Wili
Anonimowy

POZNAJMY SIE

Post autor: Anonimowy »

Witam
Państwa głosy są dla nas bardzo cenne, choć czasami przytłacza nas ilość roboty jaka przed nami jeszcze
A bez krytyki (obiektywnej i subiektywnej) nie da się ocenić swojego działania - same pochwały są przyjemne, ale podejrzane
Oby i Wam i nam nie zabrakło determinacji i chęci z korzyścią dla C-GEO.
Pozdrawiam
Jerzy Biegalski
Anonimowy

POZNAJMY SIE

Post autor: Anonimowy »

Przytłacza ilość roboty? - nic tylko się cieszyć. Dobry produkt = dobra kasa.
Z pozdrowieniami Janek B.

P.S. Zróbcie koniecznie coś porządnego z dxf-em
Anonimowy

POZNAJMY SIE

Post autor: Anonimowy »

Ja też jestem za poznaniem się bliżej. A oto moje współrzędne geograficzne: 53 28 25,55 22 39 25,79

pozdrawiam wszystkich
Anonimowy

POZNAJMY SIE

Post autor: Anonimowy »

Skoro sprowokowałem ten wątek , to też się ujawniam :
52 24 16
16 51 54
z tych okolic aktualnie piszę.
Wielkie pozdro. Jędrzej
Anonimowy

POZNAJMY SIE

Post autor: Anonimowy »

Prosimy Administratora o wspominaną kiedyś mapkę.
Pozdrowienia
Janek B.
Anonimowy

POZNAJMY SIE

Post autor: Anonimowy »

Wykończycie chłopaków z Softline,
na razie stwierdzam że anonim ma najfajniejsze sąsiedztwo,
zazdroszczę (troszkę) tego Parku.

wini
Anonimowy

POZNAJMY SIE

Post autor: Anonimowy »

Witam. Moze ktoś ma mapkę Polski w C-Geo? Jeżeli tak to prosze ja przesłać na spider@geo.pl. Jeżeli nie to sam zrobię. Użytkownicy będą wysyłać swój Nick i współrzędne a ja będę uzupełniał mapkę o nowe dane. Projekt będzie dostępny do pobrania. A moze ktoś ma lepszy pomysł?
wpspider
Anonimowy

POZNAJMY SIE

Post autor: Anonimowy »

A MOZE ZAMIAST MAPKI WYKRESIK SLUPKOWY JAK W XGEO ODNOSNIE UZYWANYCH TACHIMETROW. WTEDY JEDNAK OGRANICZYLIBYSMY SIE TYLKO DO WOJEWODZTW.
JESLI TO JEDNAK MA BYC MAPKA W FORMACIE CGEO - TO MOZE SIE OKAZAC ZE TAKI PROJEKT BEDZIE TROCHE ZA DUZY DO SCIAGANIA. EFEKT ZABAWY POWINIEN BYC WIDOCZNY NA STRONIE SOFTLINE A NIE NA NASZYCH PC.POZDRAWIAM Zbigniew P.

P.S. w razie potrzeby dysponuje obiektem cgeo , który powstał w oparciu o dane do programu - bazy Netpol/free/ z naniesiona orientacyjnie osnowa I II poz i wys dla potrzeb zamowien w CODGIK.
I tu nasuwa mi się pomysł: może stworzyc baze wymiany projektów cgeo jesli ktos chce sie podzielic tym co ma z innymi./oczywiscie na stronie softline w dziale "do pobrania"/
Anonimowy

POZNAJMY SIE

Post autor: Anonimowy »

Również wg mnie cała zabawa powinna odbywać sie na stronie SOFTLINE. Wtedy byłby jakiś tego efekt. Co o tym wywołany do dyskusji?
Pozdrowienia
Janek B.
Anonimowy

POZNAJMY SIE

Post autor: Anonimowy »

Dobrze. Będzie, ale jak zrobimy nowe forum. Trochę cierpliwości. wpspider
Anonimowy

POZNAJMY SIE

Post autor: Anonimowy »

Moja (nasza) radość nie zna granic.
Jeszcze raz dzięki.
Janek B.
Anonimowy

POZNAJMY SIE

Post autor: Anonimowy »

ale radocha !


pozdrawiamy
Cyryl

POZNAJMY SIE

Post autor: Cyryl »

Witam!
Moje dane :
51 10 11
22 37 10
Pozdrawiam
Bees
ODPOWIEDZ