Kierunek rozwoju C-GEO

Dyskusje na dowolne tematy "około-geodezyjne". Zapraszamy !
Awatar użytkownika
FaFaL
Team
Team
Posty: 3127
Rejestracja: 11 lip 2005, 14:09
Lokalizacja: Opole..Kraków
Kontakt:

Kierunek rozwoju C-GEO

Post autor: FaFaL »

Witam
Czy autorzy mog± podzieliæ siê informacjami na temat planowanego rozwoju C-GEO. Czy ma siê rozwijaæ w kierunku lepszego wspomagania tworzenia mapy numerycznej czy te¿ mo¿e w kierunku rozwoju opcji obliczeniowych. Bo w obu jest du¿o do zrobienia (a zw³aszcza w kierunku tworzenia mapy) i chcia³bym wiedzieæ jakie s± plany autorów.
Pozdrawiam
Rafa³ Kocierz
Pozdrawiam Rafał Kocierz
Awatar użytkownika
zbigniew
_____
_____
Posty: 410
Rejestracja: 22 mar 2005, 08:26

Kierunki rozwoju C-GEO

Post autor: zbigniew »

oj to tych kierunków by³oby du¿o wiêcej.
Ja w moich wizjach futurystycznych widzê bardziej zaawansowan± pracê na NMT , kolejne usprawnienia modu³u projektowania tras i przekrojów , mozliwosc ³aczenia pracy na tych modulach ....
Pomarzyæ mo¿na a jeszce kiedy¶ chcia³em aby mozna wstawiac ³uk na mapie z dwoch punktow i promienia ....
Och jeszcze kiedys chcialem aby obiekt mozna przesuwac przez wskazane dwa punkty ....
My¶lê ¿e ka¿dy z nas takich potrzeb ma ca³a masê , czê¶æ z nich siê pojawia w programie wiêc nie ma co narzekaæ , ale zawsze chce siê wiêcej i wiêcej .....
pozdrawiam Zbigniew Poznañski<br><br>Edytowany przez: zbigniew, w: 07.01.2006 07:23
Pozdrawiam Zbigniew P.
Awatar użytkownika
FaFaL
Team
Team
Posty: 3127
Rejestracja: 11 lip 2005, 14:09
Lokalizacja: Opole..Kraków
Kontakt:

Re:Kierunki rozwoju C-GEO

Post autor: FaFaL »

Tylko nie warto podawaæ swoich propozycji skoro nie s± one zgodne aktualnym kierunkiem rozwoju. Sam mam wiele propozycji pod wzglêdem funkcji obliczeniowych jak i mapowych.
Oczywi¶cie wiele z moich propozycji zosta³a spe³niona, ale nie chcê zasypywaæ autorów pro¶bami które i tak musz± poczekaæ.
Pozdrawiam
Pozdrawiam Rafał Kocierz
żopa

Re:Kierunki rozwoju C-GEO

Post autor: żopa »

Ja ma¿e o funkcji cofnij. :rolleyes:
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ