Instrukcja K1 - brak symboli

Dyskusje od wersji C-GEO 1.0 do 7.0
Anonimowy

Instrukcja K1 - brak symboli

Post autor: Anonimowy »

Mam problem - program nie wyświetla kodów z biblioteki K1 (nowa K1 1998 jest) Czy możecie sprawdzić u siebie , czy działa?
P.S.
Czy możnabyłoby stworzyć narzędzie do konwersji map stworzonych w K1 do K1 1998. Obecnie po zmianie biblioteki symbole giną z tabeli i mapy.
Pozdrawiam,
Paweł
Anonimowy

Instrukcja K1 - brak symboli

Post autor: Anonimowy »

Popieram. A gorsze jest jeszcze to, ze po tej zmianie, jak chce przypisac wybrany kod na warstwe i poktywa sie z oznaczeniem wg K1, to niedosc ze zmika to nie chce sie wstawic nowy i pojawia sie okno, ze taki kod jest juz przypisany.

kolejny fancgeo-greywolf
Anonimowy

Instrukcja K1 - brak symboli

Post autor: Anonimowy »

To jest po prostu taka blokada : powiązanie kodu (symbolu) z jedną tylko warstwą. Tak być nie może, ten sam symbol powinno się dać wstawić na dowolną ilość warstw, wtedy ma sens rozwarstwienie z prawdziwego zdarzenia. Wg mnie trzeba byłoby wprowadzić rozbicie każdej warstwy na część liniową i tekstową (np. do napisów, symboli). Może w siódemce jest to przewidywane.
Anonimowy

Instrukcja K1 - brak symboli

Post autor: Anonimowy »

Ale jak jest u Was? Czy najnowsza wersja wyświelta kody symboli z instrukcji K1? U mnie po prostu te kody zginęły...
Paweł
Anonimowy

Instrukcja K1 - brak symboli

Post autor: Anonimowy »

Coś to jest na rzeczy, co nowsza wersja tym więcej problemów, tak to odczytuję. Czy rzeczywiście tak jest, że te nieszczęsne kody i nie tylko nagle znikają.
Cyryl

Instrukcja K1 - brak symboli

Post autor: Cyryl »

Znikniecie kodow po wybraniu K1 ma miejsce , przezorny mam kopie pliku i_k1n i po zamianie na stary z kopi chyba wszystko wraca do normy .Mozna juz wybierac na K1 , Geoinfo, K198 i wydaje sie byc w porzadku.
Pozdrawiam
Bees
Anonimowy

Instrukcja K1 - brak symboli

Post autor: Anonimowy »

działa !
Faktycznie, zamieniłem i_k1 i jest ok..
Pozdrawiam,
Paweł
Anonimowy

Instrukcja K1 - brak symboli

Post autor: Anonimowy »

CZy to nie jest temat dla programistów? Wydaje mi się, że my nie powinniśmy zajmować się "kombinowaniem" tylko mieć najbardziej przystępne narzędzia do pracy. Ktoś chyba nad tym panuje i jest w stanie zrobić odpowiednie szablony, które można zastosować bez żadnych problemów. Może ktoś mnie poprze, jeśli nie, to czekam na zdanie odmienne.
Anonimowy

Instrukcja K1 - brak symboli

Post autor: Anonimowy »

Problemy nie zawsze są spowodowane błędami programu - w tym wypadku okazało się że uszkodzony był plik - nie sądzę że winny jest temu program - skoro pomogło odtworzenie pliku
Zablokowany