wersja z 31.01.

Dyskusje od wersji C-GEO 1.0 do 7.0
Anonimowy

wersja z 31.01.

Post autor: Anonimowy »

po zainstalowaniu najnowszej wersji z 31.01. program "wykrzacza się" (znany komunikat: acces violtation ...). poza tym po obliczeniach pojawia sie owszem okienko z pytaniem czy zapisac raport, ale po naciśnieciu "tak" okienko nie chce sie schować . bardzo prosze o szybką poprawke ponieważ nie mogę skończyc pracy.

grzegorz_k
Anonimowy

wersja z 31.01.

Post autor: Anonimowy »

Prawdopodobnie nie jest ustawiony zbior roboczy - prosze go ustawic i powinno byc ok. Postaram sie zrobic dzisiaj poprawke.

pozdr.
grzes
Anonimowy

wersja z 31.01.

Post autor: Anonimowy »

zbiór roboczy jest ustawiony. dzieki za szybką reakcję.

grzegorz_k
Anonimowy

wersja z 31.01.

Post autor: Anonimowy »

To prosze jeszcze o informacje czy dzieje sie tak w kazdym module obliczeniowym czy w ktoryms konkretnie?
Mike

wersja z 31.01.

Post autor: Mike »

Witam

Mam pytanie, czy odchudzenie "Okna" na listwie było planowane ?
Bo w tej chwili w "Oknie" brak jest iformacji o otwartych tabelach i mapach.

Z poważaniem
AM
Mike

wersja z 31.01.

Post autor: Mike »

Witam

Panowie tak trzymć, uprzedziliście moje pytanie. !!!

Z poważaniem.
AM
Anonimowy

wersja z 31.01.

Post autor: Anonimowy »

na razie liczyłem tylko pomiary ortogonalne. innych nie sprawdzałem. ale istotniejsze jest to, że po wybraniu z menu: "mapa-wyswietlanie punktów bez kodu-nie wyświetlaj" program pada. muszę kilka razy z rzędu zrobić naprawę, wyjśc z programu, znowu wejść (cazsem nawet zrestartować kompa) żeby program ruszył. sam Pan przyzna że na dłuzszą metę może to myc uciążliwe .

grzegorz_k
Anonimowy

wersja z 31.01.

Post autor: Anonimowy »

po wybraniu z menu: "mapa-wyswietlanie punktów bez kodu-nie wyświetlaj" program pada
---
poprawione (raporty w obliczeniu prawdopodobnie tez)
Anonimowy

wersja z 31.01.

Post autor: Anonimowy »

wszystko działa jak należy. dzieki i pozdrawiam.

z poważaniem grzegorz_k
Anonimowy

wersja z 31.01.

Post autor: Anonimowy »

Wydaje mi się, że nie działa import danych z zadań obliczeniowych przy wyrównaniu scisłym sieci poziomej w przypadku gdy zadanie zostało zapisane w podkatalogu o nazwie tabeli roboczej (nazwa.zad.) W liście do importu brak jest po prostu tych zadań. Może to tylko ja mam problem, jeśli ktoś może mi pomóc, to bardzo proszę.
Janek B.
Anonimowy

wersja z 31.01.

Post autor: Anonimowy »

Może to tylko ja mam problem
---
niestety - importy nie zostaly jeszcze dostosowane do nowej sytuacji kiedy to zadania moga byc w podkatalogach.
Wkrotce zostanie to poprawione.

pozdr.
grzes
Anonimowy

wersja z 31.01.

Post autor: Anonimowy »

Dziękuję za szybką odpowiedź - Tak trzymać
Janek B.
Zablokowany