Eksport do innej mapy w v.48

Dyskusje od wersji C-GEO 1.0 do 7.0
Zibi123
______
______
Posty: 555
Rejestracja: 11 lip 2005, 09:23

Eksport do innej mapy w v.48

Post autor: Zibi123 »

Co siê dzieje?? W wersji 48 kiedy wykonam eksport tabeli do innej mapy jest OK. Po wskazaniu tabeli do której chcê wykonaæ eksport dokonuje siê eksport. Ale proszê wykonaæ to samo po raz kolejny. U mnie C-GEO proponuje restart. Aby dokonaæ ponownego eksportu muszê opu¶ciæ C-GEO. Po ponownym restarcie jest OK. Ale znowu tylko jeden raz.

Czy to siê co¶ u mnie po... C-GEO pracuje w XPku.

Pozdrawiam

;)

Zibi
Pozdrawiam
Zibi
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8224
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re:Eksport do innej mapy w v.48

Post autor: Jurek B. »

Nic nie zauwa¿y³em nieprawid³owego przy eksporcie - zrobilem jedn± po drugiej trzy mapy (eksportowalem do nowych map). Czy taki efekt wystêpuje w ró¿nych projektach?
Pozdrawiam Jurek B.
eGEO
_____
_____
Posty: 309
Rejestracja: 14 kwie 2005, 14:32
Kontakt:

Re:Eksport do innej mapy w v.48

Post autor: eGEO »

A ja siê jeszcze przy³±czam z eksportem obiektów zaznaczonych (równie¿ dzia³ek i u¿ytków) - na razie nie dzia³a.

Pawe³
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8224
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re:Eksport do innej mapy w v.48

Post autor: Jurek B. »

Faktycznie mam potwierdzenie problemu z eksportem zaznaczonych obiektów z bazy danych ale dotyczy to obiektów zaznaczonych przy pomocy myszki - je¿eli zaznaczy siê obiekty klawiszem F5 - wszystko jest OK - tak wiêc do momentu poprawki eksportu zaznaczonych obiektów myszk± - proszê zaznaczaæ je klawiszem F5.
Pozdrawiam Jurek B.
eGEO
_____
_____
Posty: 309
Rejestracja: 14 kwie 2005, 14:32
Kontakt:

Re:Eksport do innej mapy w v.48

Post autor: eGEO »

Potwierdzam i cieszê siê, ¿e dzia³a z F5.

Pozdrawiam,
Pawe³
Zibi123
______
______
Posty: 555
Rejestracja: 11 lip 2005, 09:23

Re:Eksport do innej mapy w v.48

Post autor: Zibi123 »

A u mnie nadal to samo. Co prawda w kilku projektach jest OK, ale w kilku mam ten sam problem. Zauwa¿y³em, ¿e je¶li co¶ zaczyna siê \"sypaæ\" przy eksporcie w danym projekcie, pomimo usuniêcia \"wadliwej\" tabeli, problem dotyczy ju¿ ca³ego projektu niezale¿nie od tego któr± tabelê chcê wyeksportowaæ. O ile pamiêtam, ten temat porusza³em ju¿ na Forum. Mo¿e mój system siê posypa³ ?? Bazy przesy³ane Jurkowi B. chodzi³y prawid³owo.

Pozdrawiam.

Zibi
Pozdrawiam
Zibi
Zibi123
______
______
Posty: 555
Rejestracja: 11 lip 2005, 09:23

Re:Eksport do innej mapy w v.48

Post autor: Zibi123 »

Jeszcze jedno !!

Mam pytanie. Dokonuj±c wyrównania dzia³ek, C-GEO wyrównuje powierzchnie dzia³ek do powierzchni podanej w okienku \"Wyrównanie do powierzchni\". Ja w tym miejscu podajê (zazwyczaj) powierzchniê ewidencyjn± dzia³ki tj. powierzchniê z któr± chcê porównaæ powierzchniê obliczon±. Z ró¿nicy tych powierzchni obliczana jest odchy³ka. Ta znowu porównywana jest z odchy³k± max. Program dokonuj±c wyrównania przyjmuje jako powierzchniê wyrównan± (zawsze) t± któr± wpisujê jako \"Wyrównanie do powierzchni\". I z tym wi±¿e siê moje pytanie. Czy nie powinien program zapytaæ (w przypadku np. przekroczenia odchy³ki max) czy jako powierzchniê wyrównan± chcê przyj±æ powierzchniê obliczon± ze wspó³rzêdnych (wzglêdnie powierzchniê rzeczywist±) ?? Zazwyczaj w przypadku przekroczenia dopuszczalnej odchy³ki dochodzi do sprostowania powierzchni dzia³ki poprzez wydanie decyzji admin. Natomiast w obliczeniach \"pa³êta\" siê powierzchnia wyrównana ta przyjêta do porównania - stara powierzchnia ewidencyjna. Ja poprawiam pó¼niej wydruki. Chocia¿ czasami przez nieuwagê - na wydruku pozostawa³ mi orginalny zapis z C-GEO.

Czy kto¶ wie o co chodzi ??

Zibi<br><br>Edytowany przez: Zibi123, w: 10.03.2006 10:14
Pozdrawiam
Zibi
Zablokowany