Rozliczenie uzytków

Dyskusje od wersji C-GEO 1.0 do 7.0
waja1

Rozliczenie uzytków

Post autor: waja1 »

WITAM
1.Mam pytanie do programistów czy przy liczeniu uzytków podczas tworzenia obiektów ( obiekty stworzone poprawnie program nie wy¶wietla ¿adnych komunikatów ) usuwane s± zdublowane linie ?? a wydaje mi siê ¿e nie.
bo przy rozliczeniu u¿ytków tworzone s± bzurne u¿ytki o pow. 0 m2 , 1 m2 których nie ma
2.a czy komu¶ uda³o siê bez b³êdów roliczyæ u¿ytki - opcj± rozliczanie u¿tków ( v.70048 ) u mnie albo wy¶wietla b³±d albo pokazuje nie wszystkie uzytki ale co ciekawe po klikniêciu zapisz raport w raporcie wszyss]tko jest OK
Jerzy Wojszkowicz
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8224
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re:Rozliczenie uzytków

Post autor: Jurek B. »

Aby zobaczyæ wyznaczon± listê u¿ytków dla danej dzia³ki, nale¿y klikn±æ myszk± w polu, gdzie widoczny jest uzytek dla tej dzia³ki - wtedy rozwinie siê pe³na lista u¿ytków. W przypadku gdy pojawiaj± siê powierzchnie u¿ytków równe \"0\" trzeba podaæ minimaln± powierzchniê uzytku do druku (np. =1) - obliczenie analityczne ma czasem takie wyniki które trzeba w ten sposób przefiltrowaæ.
Natomiast je¶li pojawiaj± siê jakie¶ komunikaty o b³êdach - proszê je podaæ lub wys³aæ mailem razem z projektem - do nas - na serwis@geo.pl
Pozdrawiam Jurek B.
Zablokowany