Aktualizacja C-geo

Dyskusje od wersji C-GEO 1.0 do 7.0
waja1

Aktualizacja C-geo

Post autor: waja1 »

WITAM
Czy ktoś z Was pobierał ostatnią aktualizację ? :lol:
OK pobiera ale plik 0 kB
:oops:
Ostatnio są również problemy z wejściem na stronę Soft-line coś z serwerem ??
Pozdrawiam
Jerzy Wojszkowicz
Awatar użytkownika
Wojtek P.
Team
Team
Posty: 971
Rejestracja: 08 lut 2005, 08:35

Post autor: Wojtek P. »

Mieliśmy małą "przeprowadzkę" , ale myślę że już będzie wszystko dobrze a nawet lepiej bo po co sie przeprowadzać w gorsze miejsce ;)
Aktualizacja dziala poprawnie
-To serve and protect-
Adam
____
____
Posty: 156
Rejestracja: 20 mar 2005, 12:49
Lokalizacja: Silesia

Post autor: Adam »

Również zauważyłem problemy z otwarciem strony Softline. Ze względu na milczenie jej właścicieli uważałem, że wina leży po mojej stronie (chociaż nie wiem z jakiej przyczyny) ale jeśli i inni maja z tym problem, to chyba jest coś nie tak. Słowo wyjaśnienia w celu uspokojenia wizytujących, pilnie poszukiwane.
Podobne słowo, wypada powiedzieć w temacie Libra. To już któryś z następnych czwartków mija (nie wspominając styczniowych obietnic) i nic.
Mam nadzieję, że ciepłota w dolnośląskim, nie spowalnia działań autorów programu.
Pozdrawiam
Adam
____
____
Posty: 156
Rejestracja: 20 mar 2005, 12:49
Lokalizacja: Silesia

Post autor: Adam »

Jak widzę, niepotrzebnie się produkowałem, a że już mi lepiej- to nie żałuję dzięki.
waja1

Post autor: waja1 »

spider pisze:Mieliśmy małą "przeprowadzkę" , ale myślę że już będzie wszystko dobrze a nawet lepiej bo po co sie przeprowadzać w gorsze miejsce ;)
Aktualizacja dziala poprawnie

W Firefox-ie nie działa w IE 7 działa
JW
Awatar użytkownika
Wojtek P.
Team
Team
Posty: 971
Rejestracja: 08 lut 2005, 08:35

Post autor: Wojtek P. »

Działa i tu i tu . sprawdziłem
-To serve and protect-
Awatar użytkownika
logis
Team
Team
Posty: 628
Rejestracja: 13 gru 2005, 10:34
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Libro

Post autor: logis »

Witam,
Adam pisze:Podobne słowo, wypada powiedzieć w temacie Libra. To już któryś z następnych czwartków mija (nie wspominając styczniowych obietnic) i nic.
Mamy nową koncepcję na interface programu, trwają wewnętrzne dyskusje na ten temat. Powinno to pomóc w późniejszej pracy z programem.
Jacek
Zablokowany