Punkty "wszystkie"

Dyskusje od wersji C-GEO 1.0 do 7.0
Anonimowy

Punkty "wszystkie"

Post autor: Anonimowy »

Mam problem z wyświetlaniem na mapie punktów. W opcji "Wyświetlanie punktów bez kodów" nie mam mozliwości zmiany opcji wyświetlania. W tej chwili "ptaszek" stoi przy "tylko z numerem", a wyświetlają się wszystkie punkty, również bez numerów. Przy chęci zmiany na "wszystkie", pokazuje sie komunikat: Access violation at address 0046BB17 in module cgeo32.exe. Read of address 00001836.
Od tej pory samo najechanie kursorem na napis "Wyświetlanie ..." wywołuje komunikat: Invalid pointer operation.
Pomożecie?
Wili
Anonimowy

Punkty "wszystkie"

Post autor: Anonimowy »

Cały czas wraca temat stabilności programu. I tu, niestety, następny kamyczek do ogródka programistów.
To "Invalid..." czy "Access ..." pojawiają się wszędzie i niespodziewanie. Czyli coś tu nie gra. Pomyślcie Panowie Autorzy nad tym, bo jest nad czym.
Uzytkownik.
mischello

Punkty "wszystkie"

Post autor: mischello »

Wili.. tak było w wersji z 02.02 zobacz nowszą, ten element jest już poprawiony.

Ewent. wątek : wersja z dnia 02.02.2005

Pozdr.
wini
Anonimowy

Punkty "wszystkie"

Post autor: Anonimowy »

Dzięki Wini za "wyprostowanie mi drogi" , ostatnio zaniedbalem regularność śledzenia forum i zapewne stąd te braki. Właśnie pobieram wersje z 04.02.2005 mam nadzieję, że to pomoże. Pozdrawiam - Wili
Zablokowany