Tworzenie obiektu (np. działki) za pomocą tabeli

Dyskusje od wersji C-GEO 1.0 do 7.0
Anonimowy

Tworzenie obiektu (np. działki) za pomocą tabeli

Post autor: Anonimowy »

Gdy kończymy tworzenie działki za pomocą tabeli (edytor obiektów) i przyciśniemy enter, aby przejść do tworzenia następnego obiektu to otrzymujemy zapis tworzonej działki x2
(dwa identyczne obiekty). W przypadku wcześniejszego naciśnięcia "zapis" wszystko jest ok. Proponuję, aby "enter" znaczył to samo co "zapisz"
Anonimowy

Tworzenie obiektu (np. działki) za pomocą tabeli

Post autor: Anonimowy »

Prosze o wiecej szczegolow, bo mimo usilnych staran nie udaje mi sie uzyskac takiego efektu (aczkolwiek byl juz kiedys podobny sygnal wiec pewnie cos jest na rzeczy).
Prosze opisac dokladnie w jakim momencie dochodzi do podwojnego zapisu, jakie sa ustawienia w opcjach edytora (ikonka ze znakiem ?).

Pozdrawiam
grzes
Anonimowy

Tworzenie obiektu (np. działki) za pomocą tabeli

Post autor: Anonimowy »

Zaznaczone opcje edytora to: aktualna działka,drukuj rys. dz., edytuj kolumnę"Cz_p". W danym projekcie mam tylko warstwę zerową i w. działki.
Moment zapisu podwójnego to : ostatnie kliknięcie "enter", po czym tabela jest gotowa do wprowadzania nowych danych. Podczas pracy nie wprowadzałem czołówek pom. Nawet, gdy nie wpiszę numeru nowej działki powstają dwa obiekty o tej samej pow. O zapisie dwóch obiektów informuje mnie tabela działek oraz po skasowaniu z mapy jednego obiektu , drugi jest na miejscu. Problemu nie ma , gdy zakończę działkę wciskając "zapisz"
Anonimowy

Tworzenie obiektu (np. działki) za pomocą tabeli

Post autor: Anonimowy »

Poprawione - jutro bedzie dostępna aktualizacja.
Zablokowany