błagam

Dyskusje od wersji C-GEO 1.0 do 7.0
Anonimowy

błagam

Post autor: Anonimowy »

błagam zróbcie z tym coś
zdarza mi się ,że zapomnę wyłączyć przy wydruku punkty i podział sekcyjny i wali mi to cały rysunek
najlepiej, żebym sam decydował co chcę drukować i zaznaczył to "ptaszkiem"
pozdrawiam
geoplan
Anonimowy

błagam

Post autor: Anonimowy »

zrobione - wersja 61025
Anonimowy

błagam

Post autor: Anonimowy »

na mój gust dalej nie działa
po włączeniu "drukuj" ptaszek siedzi na: "podgląd numerów"i "podział sekcyjny" więc muszę go ręcznie wyłączać
Anonimowy

błagam

Post autor: Anonimowy »

A prosze sprawdzic czy aktualizacja sie powidla i ma Pan dobra wersje (Pomoc -> O programie).
U mnie jest OK - tzn opcje nie sa zaznaczone.
Anonimowy

błagam

Post autor: Anonimowy »

wersja u mnie 6.1.0.25(54-54-0)
a "ptaszki" siedzą dalej
ciekaw jestem jak jest u innych użytkowników programu
Anonimowy

błagam

Post autor: Anonimowy »

to jeszcze raz:
- wylaczona jest na stale opcja "Punkty"
- opcja "Podział sekcyjny" dziala w zaleznosci od ustawienia na mapie - jesli na mapie jest wlaczony to na podgladzie tez jest wlaczony.
Z pierwszego listu wynikalo mi ze o to wlasnie chodzi.
Anonimowy

błagam

Post autor: Anonimowy »

wydaje mi się, że podgląd podziału sekcyjnego na mapie nie powinien mieć nic wspólnego z drukowaniem go później na mapie. Z kilkuletniego doświadczenia pracy z Cgeo nie zdażyło mi się jeszcze nigdy wykożystywać wydruku podziału sekcyjnego
Anonimowy

błagam

Post autor: Anonimowy »

Co do wydruku opisu sekcyjnego jest jak najbardziej na miejscu i na specjalne zyczenie uzytkownika powinien zostac .Mnie jak najbardziej sie zdarzylo , dla malych robot moze nie jest to przydatne ale dla duzych i owszem.Pozdrawiam Bogdan.
Anonimowy

błagam

Post autor: Anonimowy »

OK - ustawie podzial sekcyjny domyslnie na zawsze wylaczony - niezaleznie od tego co jest na mapie.
Anonimowy

błagam

Post autor: Anonimowy »

również to samo należałoby zrobić z podglądem numerów abym włączał go tylko wtedy kiedy mam na to ochotę
Zablokowany