import z EWmapy

Dyskusje od wersji C-GEO 1.0 do 7.0
dobrowolski

import z EWmapy

Post autor: dobrowolski »

Spotkałem się dziś poraz pierwszy z problemem importu użytków z EWmapy. Działki importują się prawidłowo na warstwę \"działek\", natomiast użytki nie importują się na warstwie \"użytków\". Można je zaimportować na inną warstwę pełniącą typ użytków, ale bez napisów. W takiej sytuacji nie jestem pewien czy to Ośrodek źle mi je nagrał, czy to ja coś źle robię, Chcę dodać, że użytki z napisami importują sie tylko na jadnej warstwie \"działek\". Co należy wykonać, aby rozdzielić napisy działek od użytków? Będę wdzięczny za okazaną pomoc.
pozdrowienia dla wszystkich - Janusz D.
Awatar użytkownika
logis
Team
Team
Posty: 628
Rejestracja: 13 gru 2005, 10:34
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Odp:import z EWmapy

Post autor: logis »

Witam,
mogę jedynie poprosić o przesłanie pliku do importu z EWMAPY na serwis@geo.pl mam nadzieję że nie jest zbyt wielki i przejdzie pocztą.
pozdrawiam
Jacek
Jacek Małańczuk
Sławomir

Odp:import z EWmapy

Post autor: Sławomir »

dobrowolski napisał:
Chcę dodać, że użytki z napisami importują sie tylko na jadnej warstwie \"działek\". Co należy wykonać, aby rozdzielić napisy działek od użytków? Będę wdzięczny za okazaną pomoc.
pozdrowienia dla wszystkich - Janusz D.
Trochę już o tym napisano:)
Awatar użytkownika
logis
Team
Team
Posty: 628
Rejestracja: 13 gru 2005, 10:34
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Odp:import z EWmapy

Post autor: logis »

Wygląda mi na to, że import wykonywany jest prawidłowo, rezultaty wysłałem na prive\'a.
Jacek
Jacek Małańczuk
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8213
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Odp:import z EWmapy

Post autor: Jurek B. »

Sprawa się wyjaśniła - okazało się że kolega Dobrowolski importował pliki bezpośrednio z płyty CD a to powoduje różne problemy - tryb otwarcia pliku jest wtedy tylko do odczytu. Po skopiowaniu plików na twardy dysk wszystko poszło OK.
Pozdrawiam Jurek B.
dobrowolski

Odp:import z EWmapy

Post autor: dobrowolski »

Panie Jurku jeszcze raz serdecznie dziękuję za okazaną pomoc i pozdrawiam
- Janusz D.
Zablokowany