Ewidencjonowanie robót geodezyjnych

Dyskusje od wersji C-GEO 1.0 do 7.0
kristof
____
____
Posty: 187
Rejestracja: 18 kwie 2005, 19:40

Ewidencjonowanie robót geodezyjnych

Post autor: kristof »

Pytanie do twórców programu, a szczególnie do Pana Jurka, czy będzie zapowiadany program do prowadzenia ewidencji robót geodezyjnych w jakiś tam sposób połączony z C-geo.
Jeśli tak (na co liczę) to czy tak jak zapowiadano do końca roku ?
A jak nie w tym terminie (na co nie liczę) to kiedy, może jakąś datę ?
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8199
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Odp:Ewidencjonowanie robót geodezyjnych

Post autor: Jurek B. »

Witam
Programiści jeszcze się trudzą nad tym programem - myślę że jednak poczekamy z wprowadzeniem LIBRO do użytku do wiosny - niech trochę u nas popracuje i rozwinie swoje możliwości.
Pozdrawiam Jurek B.
mypal
___
___
Posty: 97
Rejestracja: 13 kwie 2006, 20:09

Re: Odp:Ewidencjonowanie robót geodezyjnych

Post autor: mypal »

Mam niejasne wspomnienie informacji przeczytanej na forum dotyczącej pojawienia się wersji beta (testowej) programu LIBRO pod koniec stycznia. Ponieważ było to jakiś czas temu (pamięć dobra ale krótka) a na dodatek nie mogę tego wątku odszukać na forum więc nie jestem pewien czy rzeczywiście była taka deklaracja ze strony twórców czy to tylko moje pobożne życzenia i wytwór wyobraźni. I co na to sami programiści? Na pewno wielu użytkowników cgeo ucieszyłoby się z takiej możliwości. A jeżeli nie teraz to kiedy? Proszę o sprecyzowanie terminu jeżeli to możliwe, ponieważ to: "myślę że jednak poczekamy z wprowadzeniem LIBRO do użytku do wiosny" w tej postapokaliptycznej pogodzie nie jest jednoznaczne ;)
Pozdrawiam
mypal
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8199
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Post autor: Jurek B. »

Być może termin wersji beta będzie faktycznie jeszcze styczniowy a może się przesunie o jakiś tydzień.
Pozdrawiam Jurek B.
Zablokowany