nowe typy linii

Dyskusje od wersji C-GEO 1.0 do 7.0
maciekwu
VIP
VIP
Posty: 1148
Rejestracja: 31 mar 2005, 19:17

nowe typy linii

Post autor: maciekwu »

pobrałem dzisiaj pliki zawierające nowe symbole linii. Rozpakowałem i wrzuciłem do kat. BIN. program C-GEO 7.0 I kiszka!!! wersja 3.0 tylko jedna bezimienna linia i to linia ciągła. wersja 4.0 linii co prawda więcej i z opisami ale za to wszystkie ciągłe jednej grubości. Podglądajac pliki i porównując ze starymi na oko wszystko OK, a linii brak. Czy ktoś potrafi wyjaśnić w czym problem. A może to linie tylko do wersji 8.0. Ale jeżeli tak to chyba należałoby o tym uprzedzić!!
pozdrawiam maciekwu
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8192
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Post autor: Jurek B. »

Witam
Pobrałem pliki linii z naszej www i skopiowałem do katalogu C-GEO7 i wszystkie linie dotychczasowe oraz te nowe (także w dodatkowych zestawach) są widoczne i poprawne.
Być może u Pana pliki zostaly uszkodzone podczas pobierania, albo wystąpił jakiś inny błąd uszkadzający te pliki juz w katalogu C-GEO7/BIN.
Proszę pobrać je ponownie, a jesli to nie pomoże, skasować katalog BIN i ponownie zainstalować C-GEO7 z płyty, potem wykonać aktualizację programu. W razie jakichś wątpliwości proszę także o telefon do nas - pomożemy.
Pozdrawiam Jurek B.
Zablokowany