Ost. akt. c-geo 7.0 - brak kodów w tabeli po imporcie dxf

Dyskusje od wersji C-GEO 1.0 do 7.0
Jan Cz.
__
__
Posty: 40
Rejestracja: 23 paź 2009, 11:05
Lokalizacja: Brzesko

Ost. akt. c-geo 7.0 - brak kodów w tabeli po imporcie dxf

Post autor: Jan Cz. »

Witam,
po wgraniu ostatniej aktualizacji wersji 7.0 po imporcie dxf-a w tabeli nie ma kodów w kolumnie KOD. Co zrobić aby te kody były widoczne ? dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Post autor: Jurek B. »

Witam
Proszę sprawdzić czy wybrana jest taka lista kodów jak była oryginalna (Opcje-Parametry programu zakładka Mapa) - może była K1 a przestawiła się np. na GeoInfo?
Pozdrawiam Jurek B.
Jan Cz.
__
__
Posty: 40
Rejestracja: 23 paź 2009, 11:05
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: Jan Cz. »

W wersji v7.0 (bez aktualizacji) - K1 , po aktualizacji Opcje -> Parametry programu->Zestaw kodów -> K1, gdy zakładam nowy projekt Zestaw kodów K1. Kodów w tabeli nadal nie ma po imporcie dxfa - kolumna KOD.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Post autor: Jurek B. »

Ale kodów nie ma w tabeli współrzędnych przy punktach czy nie ma w menu Okno-Kody?
Pozdrawiam Jurek B.
Jan Cz.
__
__
Posty: 40
Rejestracja: 23 paź 2009, 11:05
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: Jan Cz. »

Nie ma ich w tabeli współrzędnych przy punktach, menu Okno -> Kody są
Jan Cz.
__
__
Posty: 40
Rejestracja: 23 paź 2009, 11:05
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: Jan Cz. »

Po imporcie dxfa i otwarciu tabeli/mapy klikając na menu Okno-> kody pojawia się okno "Tabela kodów.Instrukcja K1.Brak połączenia"
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Post autor: Jurek B. »

Przed importem z dxf punkty które były w tabeli miały przypisane jakieś konkretne kody?
Pozdrawiam Jurek B.
Jan Cz.
__
__
Posty: 40
Rejestracja: 23 paź 2009, 11:05
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: Jan Cz. »

Przed importem tabela jest pusta ( nie ma punktów ani kodów), tworzę nowy projekt, zakładam tabele roboczą /jest pusta-bez pkt/ plik->import->autocad dxf i po imporcie punkty sa w tabeli ale bez kodów w kolumnie KOD.
Jan Cz.
__
__
Posty: 40
Rejestracja: 23 paź 2009, 11:05
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: Jan Cz. »

dostaje dxf-a z ODGiK /pracują na ewmap-a/ więc po imporcie pojawiają się kody MUF,SLK, KTW które sa niepotrzebne i jak miałem te kody widoczne w tabeli zaznaczałem je i zmieniałem kod na WSP, teraz po aktualizacji tak nie mogę zrobić bo tych kodów w tabeli nie ma, na mapie są ale nie są symbolami tylko składają się z odcinków i punktów.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Post autor: Jurek B. »

Proszę przesłać ten DXF na softline@geo.pl - sprawdzę go i może wtedy uda się wyjaśnić przyczynę
Pozdrawiam Jurek B.
Jan Cz.
__
__
Posty: 40
Rejestracja: 23 paź 2009, 11:05
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: Jan Cz. »

Wysłałem przykładowego dxf-a , próbowałem z różnymi i sytuacja się powtarza. dziękuje za pomoc.
Zablokowany