podgląd wydruku

Dyskusje od wersji C-GEO 1.0 do 7.0
pajepaje

podgląd wydruku

Post autor: pajepaje »

Witam, co jakiś czas powtarza mi się przy okazji wydruku raportów brak możliwości podglądu wydruku - na podglądzie robie sobie zwykle edycję i ostateczny przegląd przed końcowym wydrukiem, świetnie to zdawało egzamin. Program daje mi komunikat " cannot open clipboard ", program mi się zawiesza i muszę go restartować . Pewnie to jakiś drobiazg , ale brakło mi pomysłu co z tym zrobić :(

Pozdrawiam i propszę o pomoc
Awatar użytkownika
Wojtek P.
Team
Team
Posty: 971
Rejestracja: 08 lut 2005, 08:35

Post autor: Wojtek P. »

Witam
Czy to się dzieje na jednym czy wielu projektach. Jeżeli na jednym to proszę wysłać go na serwis@geo.pl
Jaka wersja C-Geo?
Pozdrawiam
-To serve and protect-
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2875
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: podgląd wydruku

Post autor: grzes »

pajepaje pisze:Witam, co jakiś czas powtarza mi się przy okazji wydruku raportów brak możliwości podglądu wydruku - na podglądzie robie sobie zwykle edycję i ostateczny przegląd przed końcowym wydrukiem, świetnie to zdawało egzamin. Program daje mi komunikat " cannot open clipboard ", program mi się zawiesza i muszę go restartować . Pewnie to jakiś drobiazg , ale brakło mi pomysłu co z tym zrobić :(

Pozdrawiam i propszę o pomoc
Prosze przetestowac ten exe. Zmieniony został sposob generowania podglądu - może pomoże.
pozdrawiam
grzes
pajepaje

podgląd wydruku

Post autor: pajepaje »

Witam ponownie ,

1. Mam CGeo V.7,
2. Plik który mi podesłął Grześ odnosi się do V.8 , więc nie wszedł w moją wersję
3. Błąd powtarza się na wszyskich projektach
Awatar użytkownika
Wojtek P.
Team
Team
Posty: 971
Rejestracja: 08 lut 2005, 08:35

Post autor: Wojtek P. »

Witam
Tu jest ostania wersja aktualizacji programu C-Geo v7. Jest to ostateczna wersja C-Geo 7.0
-To serve and protect-
pajepaje

podgląd wydruku

Post autor: pajepaje »

Dziękuję , zagrało ! Panowie , szacunek za porę o której doszedł mail z pomocą :!:

Pozdrawiam, Jurek Paciej
Zablokowany