Tabela

Dyskusje od wersji C-GEO 1.0 do 7.0
piotrt
____
____
Posty: 241
Rejestracja: 10 paź 2012, 11:52

Tabela

Post autor: piotrt »

Witam
Czy jest możliwość zapamiętywania w tabeli kolejności kolumn. Stworzyłem nową kolumnę z kodami , przesunąłem ją za tabelę "kod".Po wyjściu z projektu i ponownym otwarciu projektu nowa kolumna nie znalazła się w miejscu ,gdzie ja umieściłem. ( jest taki ośrodek gik na podbeskidziu ,który żąda kodu pikiet w wg. nowego rozporządzenia dla symboli ,których nie było w instr.K-1 1998 oraz kodu pikiet wg instr. K-1 1998...)
piotrt
____
____
Posty: 241
Rejestracja: 10 paź 2012, 11:52

Re: Tabela

Post autor: piotrt »

Uzupełniająco do wcześniejszego tematu: położenie nowo utworzonych kolumn raz jest zapamiętywane innym razem znów nie.
janek
______
______
Posty: 610
Rejestracja: 21 mar 2005, 18:37

Re: Tabela

Post autor: janek »

I jeszcze ja wtrącę swoją uwagę. Szukaj punktu - czy odnaleziony punkt mógłby zaistnieć w pierwszym wierszu.
Janek B.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Tabela

Post autor: Jurek B. »

Co do zapamiętywania położenia kolumn - proszę sprawdzić w we właściwościach ikonki C-GEO, zakładce Zgodność, czy jest zaznaczone "Uruchamiaj program jako administrator".
Może też być brak uprawnień do edycji i zapisu w katalogu C-GEO - to z kolei już we właściwościach folderu w eksploratorze Windows.
Co do położenia znalezionego punktu, to rozumiem, że obecny ostatni wiersz w którym jest on pokazywany, jest niezbyt wygodny?
Pozdrawiam Jurek B.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Tabela

Post autor: Jurek B. »

( jest taki ośrodek gik na podbeskidziu ,który żąda kodu pikiet w wg. nowego rozporządzenia dla symboli ,których nie było w instr.K-1 1998 oraz kodu pikiet wg instr. K-1 1998...)
Jeszcze takie uzupełnienie - może w tym przypadku nie warto dodawać nowej kolumny, a jedynie dodać do listy kodów K-1'98 kody z nowego rozporządzenia?
Pozdrawiam Jurek B.
janek
______
______
Posty: 610
Rejestracja: 21 mar 2005, 18:37

Re: Tabela

Post autor: janek »

Właśnie, ostatni wiersz jest bardzo niewygodny
Janek B.
piotrt
____
____
Posty: 241
Rejestracja: 10 paź 2012, 11:52

Re: Tabela

Post autor: piotrt »

Jurek B. pisze:Co do zapamiętywania położenia kolumn - proszę sprawdzić w we właściwościach ikonki C-GEO, zakładce Zgodność, czy jest zaznaczone "Uruchamiaj program jako administrator".
Dziękuję -położenie jest zapamietywane :)
piotrt
____
____
Posty: 241
Rejestracja: 10 paź 2012, 11:52

Re: Tabela

Post autor: piotrt »

A jeszcze -co do tego Ośrodka GiK : istne kuriozum- mapa z nowymi symbolami, ale w wykazie współrzędnych kody z K1 i z nowego rozporządzenia! Do tego w dwóch plikach :te z kodami WSP i WSU i drugi plik -z pozostałymi...
Zablokowany