Kolejne zmiany

Dyskusje na temat programu C-Geo i GeoZasiewy na Palmtopa oraz wersji na system Android
BG

Kolejne zmiany

Post autor: BG »

Czy można się spodziewać w najbliższym czasie oczekiwanej od dawna niwelacji w cGeo dla Pocket PC. Mam wrażenie, że ten program został zapomniany przez Twórców programu.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Post autor: Jurek B. »

Program nie zostal zapomniany - cały czas go rozwijamy, dużo w niego inwestujemy.
Niedługo (w ciągu 2-3 tygodni) pojawi sie wersja 2.0 razem ze specjalną aplikacją do wymiany danych między PC a PPC. Dodaną zostane nowe obliczenia (na mapie), zmiany także dotyczące wewnętrznej struktury programu.
Stawiamy w pierwszym rzędzie na elektroniczne szkice, współpracę z GPS, mapy wektorowe i rastrowe. W dalszej kolejności jest komunikacja z tachimetrami (obecnie obsługujemy juz Topcon, Nikon, Sokkia, Pentax, Leica).
Niwelacja w palmtopie jest niższym priorytetem.
Po ukończeniu wersji 2.0, przejdziemy do wprowadzania modułów obliczeniowych - w pierwszej kolejności ciągi, transformacje i właśnie niwelacja.
Pozdrawiam Jurek B.
fancegeo
_____
_____
Posty: 260
Rejestracja: 11 kwie 2005, 22:24

Post autor: fancegeo »

I oczywiscie wraz z pojawieniem sie nowej wersji zaproponujecie super oferte cenowa!!!!
pozdrawiam
fancegeo
tata
__
__
Posty: 24
Rejestracja: 09 sie 2006, 17:52

Post autor: tata »

A kto poprawi dotychczasową wersję , która jest nie do użytku.
tata
__
__
Posty: 24
Rejestracja: 09 sie 2006, 17:52

Post autor: tata »

A kto poprawi dotychczasową wersję , która jest nie do użytku.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Post autor: Jurek B. »

Jeżeli chce Pan zgłosić reklamację dotyczącą programu - proszę o telefon lub e-mail do nas.
Może Pan także bez obaw - napisać publicznie na forum co u Pana nie działa - nie ukrywamy przed naszymi klientami tego co program może zrobić i tego czego nie może.
Użytkownicy zarejestrowani mają oczywiście prawo do serwisu gwarancyjnego, pomocy technicznej, a w sytuacji gdy program nie realizuje tego co oferujemy jako producent, ma Pan również prawo zwrotu pieniędzy.
Pozdrawiam Jurek B.
Awatar użytkownika
FaFaL
Team
Team
Posty: 3113
Rejestracja: 11 lip 2005, 14:09
Lokalizacja: Opole..Kraków
Kontakt:

Post autor: FaFaL »

A ja przyznam że mi się programik podoba, zwłaszcza ostatnie zmiany dotyczące obsługi instrumentów (tachimetrów) i uważam że w tą stronę program powinien być rozwijany - czyli powinien świetnie komunikować się z tachimetrami i niwelatorami tak aby wspomagać prace pomiarowe i tyczeniowe. Powinien również wykorzystywać funkcje współczesnych tachimetrów czyli serwomotory. Powinny być fukcje tyczenia płaszczyzn, linii prostych, tyczenie łuków i okręgów itp (bo tańsze tachimetry nie mają takich programów). Jak ukaże się wersja 2.0 to myślę że zdecyduję się na zakup (z nadzieją że dorobią Państwo fukcję niwelacji - rowniez wspolpraca z niw kodowymi- oraz funkcję niwelacji precyzyjnej bo często korzystam z niwelatorów klasycznych i już myślałem żeby napisać własny program na PSIONA). Byle iść w dobrym kierunku :-) 8)
Pozdrawiam Rafał Kocierz
Awatar użytkownika
FaFaL
Team
Team
Posty: 3113
Rejestracja: 11 lip 2005, 14:09
Lokalizacja: Opole..Kraków
Kontakt:

Post autor: FaFaL »

Na to wygląda iż cGEO 2.0 zobaczę dopiero jak wrócę z Peru :(, ale może warto poczekać na dopieszczenie programu 8) .
Pozdrawiam Rafał Kocierz
Awatar użytkownika
FaFaL
Team
Team
Posty: 3113
Rejestracja: 11 lip 2005, 14:09
Lokalizacja: Opole..Kraków
Kontakt:

Post autor: FaFaL »

Tak aby można było porównać z innym bardzo popularnym programem http://update.carlsonsw.com/manuals/Sur ... Manual.pdf
Pozdrawiam Rafał Kocierz
ODPOWIEDZ