kabelek do tachimetru

Dyskusje na temat programu C-Geo i GeoZasiewy na Palmtopa oraz wersji na system Android
Awatar użytkownika
walklim
____
____
Posty: 242
Rejestracja: 19 gru 2006, 00:32
Lokalizacja: Sosnowiec

kabelek do tachimetru

Post autor: walklim »

jaką przelotkę / przejsciówkę kupic żeby połączyć ipaq-a z totalstation czyli spiąć kabel rs323 od Pocketa z takim samym kablem do tachimetru, gdzie to kupić ? jakaś przelotka w wtykami męski/męski ?
Awatar użytkownika
Wojtek P.
Team
Team
Posty: 970
Rejestracja: 08 lut 2005, 08:35

Post autor: Wojtek P. »

Witam
Jaki jest to model ipaqa i instrumentu?
Z tego co Pan pisze to Pana Pocket PC ma wyjście RS232. Prawdopodobnie jest to jakiś model HP z serii 2700. Jeżeli tak, to najlepije przesłac nam taki kabel w celu przrobienia go na bezpośrednią tranmisję z instrumentu. A jeszcze lepiej prosiłbym o kontakt telefoniczny do firmy w celu uzgodnienia szczegółów. 071 7889287
-To serve and protect-
Awatar użytkownika
walklim
____
____
Posty: 242
Rejestracja: 19 gru 2006, 00:32
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: walklim »

ipaq 2210, mam do niego kabel do połączenia z PC przez RS-a, mam też kabel do transmisji PC <-> tachimetr - tu Elta R50, ale może być też inny więc nie chcę robić kabla dla każdego instrumentu tylko móc połączyć dowolne urządzenie dziś elta jutro topcon. pewnie macie coś takiego
Awatar użytkownika
FaFaL
Team
Team
Posty: 3113
Rejestracja: 11 lip 2005, 14:09
Lokalizacja: Opole..Kraków
Kontakt:

Post autor: FaFaL »

Ja widziałem w sklepie elektronicznym takie przejściówki sexchangery niektóre z dodatkowym kabelkiem a inne dość monolityczne zajmujące naprawdę mało miejsca
Pozdrawiam Rafał Kocierz
Awatar użytkownika
Wojtek P.
Team
Team
Posty: 970
Rejestracja: 08 lut 2005, 08:35

Post autor: Wojtek P. »

...lub zakupić kabel (bądź samemu zrobić ) 9 pinowy męski-męski skrosowany (w sklepie będą wiedzieć o jaki chodzi)
Pozdrawiam
-To serve and protect-
ODPOWIEDZ