Eksport do pliku GESUT GML do Ewmapa

Dyskusje dotyczące współpracy C-Geo z innymi programami
GEOEXPRES2022
_
_
Posty: 2
Rejestracja: 02 mar 2022, 09:04

Eksport do pliku GESUT GML do Ewmapa

Post autor: GEOEXPRES2022 »

Dzień dobry proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z eksportem gml do ewmapy. Po otrzymaniu GML z ośrodka z bazą gesut zmodyfikowałem istniejąc projektowane obiekty sieci energetycznej oraz dodałem wysokości i klika szaf elektroenergetycznych. Przy imporcie w ewmapie mojego pliku gml nie wgrywają się obiekty zmodyfikowane tylko te nowe i pojawia się komunikat że obiekty są w pliku ale nie zostały wgrane. Pan w ośrodku mówi że czegoś takiego nie widział i nie wie jak to rozwiązać. Po wgraniu mojego pliku gml ponownie do CGEO do nowego projektu wszystko wygląda w porządku tak jak narysowałem. Nie wiem czy coś nie tak zrobiłem czy to błąd ewmapy lub cgeo. W załączniku przekazuje pierwotny GML Kopie projektu z GEO, wynikowy GML oraz raport z ośrodka. Jak by się udało na to zerknąć wdzięczny.Pozdrawiam
Załączniki
Wysoka.zip
(671.09 KiB) Pobrany 66 razy
Problem zGML.zip
(929.47 KiB) Pobrany 83 razy
Asia T.
Team
Team
Posty: 696
Rejestracja: 10 mar 2015, 19:49

Re: Eksport do pliku GESUT GML do Ewmapa

Post autor: Asia T. »

GEOEXPRES2022 pisze: 02 mar 2022, 10:14 Dzień dobry proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z eksportem gml do ewmapy. Po otrzymaniu GML z ośrodka z bazą gesut zmodyfikowałem istniejąc projektowane obiekty sieci energetycznej oraz dodałem wysokości i klika szaf elektroenergetycznych. Przy imporcie w ewmapie mojego pliku gml nie wgrywają się obiekty zmodyfikowane tylko te nowe i pojawia się komunikat że obiekty są w pliku ale nie zostały wgrane. Pan w ośrodku mówi że czegoś takiego nie widział i nie wie jak to rozwiązać. Po wgraniu mojego pliku gml ponownie do CGEO do nowego projektu wszystko wygląda w porządku tak jak narysowałem. Nie wiem czy coś nie tak zrobiłem czy to błąd ewmapy lub cgeo. W załączniku przekazuje pierwotny GML Kopie projektu z GEO, wynikowy GML oraz raport z ośrodka. Jak by się udało na to zerknąć wdzięczny.Pozdrawiam
Dzień dobry,
proszę o przesłanie kopii projektu cgeo, z którego wykonuje Pan eksport pliku gml na mail at@geo.pl, bez tego nie uda się pomóc.
ODPOWIEDZ