Nowa strona softline ...

Informacje, propozycje dotyczące tego forum
Zibi123
______
______
Posty: 555
Rejestracja: 11 lip 2005, 09:23

Nowa strona softline ...

Post autor: Zibi123 »

Muszę przyznać, że Wasza nowa strona trochę mnie "zaszokowała" :shock: . Nie wiem czy to jest zamierzony efekt, ale teraz jest mi o wiele ciężej coś tutaj znaleźć. Może jest to tylko moja opinia, a może nie. Pod względem kolorystycznym jest OK, ale nawet znalezienie czegoś na forum... to tragedia. Swoją drogą to po zmianie zmianie tejże strony zostałem dezaktywowany jako użytkownik (jakaś blokada hasła itp.). Musiałem się na nowo "podłączać". Przyznam szczerze, że stara wersja strony była dla mnie o wiele przystępniejsza. Widzę, że nawet inni użytkownicy też mają problemy z doszukaniem się czegoś (sporo rzeczy jest poukrywanych). Chyba trzeba czasu i trochę nerwów aby przyzwyczaić się do "nowego" :wink: .

Pozdrawiam
Zibi
Pozdrawiam
Zibi
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2875
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: Nowa strona softline ...

Post autor: grzes »

Zibi123 pisze:Muszę przyznać, że Wasza nowa strona trochę mnie "zaszokowała" :shock: . Nie wiem czy to jest zamierzony efekt, ale teraz jest mi o wiele ciężej coś tutaj znaleźć. Może jest to tylko moja opinia, a może nie. Pod względem kolorystycznym jest OK, ale nawet znalezienie czegoś na forum... to tragedia. Swoją drogą to po zmianie zmianie tejże strony zostałem dezaktywowany jako użytkownik (jakaś blokada hasła itp.). Musiałem się na nowo "podłączać". Przyznam szczerze, że stara wersja strony była dla mnie o wiele przystępniejsza. Widzę, że nawet inni użytkownicy też mają problemy z doszukaniem się czegoś (sporo rzeczy jest poukrywanych). Chyba trzeba czasu i trochę nerwów aby przyzwyczaić się do "nowego" :wink: .

Pozdrawiam
Zibi
No cóż będziemy starać sie usuwać wszelki utrudnienia. Proszę pisać konkretnie co przeszkadza. Co do konieczności przypomnienia hasła pisaliśmy na na naszej stronie. Nietety konwersja nie zapewnila 100% zgodnosci. W kwestii wyszukiwania informacji na forum to wydaje mi sie ze wyglada podobnie jak w starej wersji, ale prosze pisac co mozna poprawic - bedziemy "dopieszczać".
pozdrawiam
grzes
PUG
____
____
Posty: 199
Rejestracja: 07 kwie 2010, 21:10

Re: Nowa strona softline ...

Post autor: PUG »

Szkoda, że nie było żadnej informacji o zmianie szaty graficznej i mieszaniu w kontach.
Z drugiej strony tamta strona była bardziej przejrzysta. Wszystko było prawie w jednym miejscu. Szkoda, że nie ma możliwości wyboru starej lub nowej szaty graficznej. To by na pewno pomogło przyzwyczaić się do nowej strony. W nowej stronie wszystko jest zbyt duże i "rozlazłe". Trudno się tu odnaleźć.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2875
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: Nowa strona softline ...

Post autor: grzes »

PUG pisze:Szkoda, że nie było żadnej informacji o zmianie szaty graficznej i mieszaniu w kontach.
Z drugiej strony tamta strona była bardziej przejrzysta. Wszystko było prawie w jednym miejscu. Szkoda, że nie ma możliwości wyboru starej lub nowej szaty graficznej. To by na pewno pomogło przyzwyczaić się do nowej strony. W nowej stronie wszystko jest zbyt duże i "rozlazłe". Trudno się tu odnaleźć.
Pozdrawiam.
Pytanie czy mowimy o forum czy o stronie firmowej?
pozdrawiam
grzes
DJKristoss

Re: Nowa strona softline ...

Post autor: DJKristoss »

O stronie firmowej - oczywiście i przy okazji dziękuję za zmianę adresu w moim koncie (już działa - jak widać ;))
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Wojtek P.
Team
Team
Posty: 970
Rejestracja: 08 lut 2005, 08:35

Re: Nowa strona softline ...

Post autor: Wojtek P. »

Może dodam, że przesiadka prędzej czy później byłaby konieczna ze względy na brak ochrony "starych" systemów zarządzania forum i strony. Nam tez sie stara strona podobała, ale wolimy by deszcz padał na zewnątrz niż w domu ;). Poza tym są nowe funkcje forum i strony które będzie można rozwijać.
-To serve and protect-
janek
______
______
Posty: 610
Rejestracja: 21 mar 2005, 18:37

Re: Nowa strona softline ...

Post autor: janek »

Co się dzieje z serwerem geo.pl
Mam wrażenie, że od pewnego czasu dośc często jest nieczynny
Janek B.
Awatar użytkownika
Wojtek P.
Team
Team
Posty: 970
Rejestracja: 08 lut 2005, 08:35

Re: Nowa strona softline ...

Post autor: Wojtek P. »

No niestety jedziemy na tym samym wózku.
Dzierżawimy serwer i jak coś jest nie tak to to informujemy firmę że serwer "padł"
-To serve and protect-
ODPOWIEDZ