Własny wzór wypełnienia

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
Igor
____
____
Posty: 173
Rejestracja: 24 lis 2009, 14:17
Lokalizacja: Katowice

Własny wzór wypełnienia

Post autor: Igor »

Moja drukarka ma jakiś problem przy drukowaniu standardowych wzorów wypełnienia (drukuje pod nimi czarne tło) ale prawidłowo drukuje własne.

Wykryłem drobny błąd kiedy musiałem rozliczyć budowę na 4 podwykonawców, każdy miał inne wzory wypełnienia by widać było podział ale teraz muszę je ujednolicić do planszy zbiorczej.
Jeżeli we własnym wzorze ustawi się kąt równy lub większy od 128° to przy próbie sprawdzenia wzoru (by taki sam ustawić w innych warstwach) pokazywany jest inny.
Przykłady:
przy ustawieniu linii z kątem 128 przy sprawdzaniu pokazywana jest krata z kątem 0;
przy ustawieniu linii z kątem 135 przy sprawdzaniu pokazywana jest półprzezroczysta z wypełnieniem 57%.


Proszę o sprawdzenie czy to tylko moja przypadłość czy coś jest na rzeczy.
"Using no way as way to having no limitation as limitation" Bruce Lee
Awatar użytkownika
logis
Team
Team
Posty: 628
Rejestracja: 13 gru 2005, 10:34
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Własny wzór wypełnienia

Post autor: logis »

Dzień dobry,
problem rozumiem poza tym momentem:
Igor pisze: to przy próbie sprawdzenia wzoru (by taki sam ustawić w innych warstwach) pokazywany jest inny.
To znaczy w jaki sposób Pan sprawdza/wybiera ten wzór do skopiowania ? Narzędziem ustaw atrybuty z zaznaczonego obiektu czy też ustawia Pan to w Legendzie dla całej warstwy, podgląda wzór w samym narzędziu Zmień wypełnienie ?
Proszę o doprecyzowanie.

Jacek
ODPOWIEDZ