Aktualizacja -rozporządzenie

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
Bartek
___
___
Posty: 50
Rejestracja: 17 lis 2011, 07:41

Re: Aktualizacja -rozporządzenie

Post autor: Bartek »

No ja właśnie stworzyłem nowy projekt i tak sobie poradziłem. Ok. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
janek
______
______
Posty: 610
Rejestracja: 21 mar 2005, 18:37

Re: Aktualizacja -rozporządzenie

Post autor: janek »

Przewody elektroenergetyczne i przewód telekomunikacyjny rysują się w postaci dwóch elementów (dwóch znaków kartograficznych) . Jest to coś oczywistego, biorąc pod uwagę faktyczne ich istnienie. Przy małych opracowaniach prezentacja graficzna przebiegu przewodu niekoniecznie musi wchodzić w zakres opracowania - wystarczy kierunek w jedną stronę. Może przy najbliższej aktualizacji udałoby się wprowadzić pojedynczy znak kartograficzny.
Janek B.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8199
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Aktualizacja -rozporządzenie

Post autor: Jurek B. »

janek pisze:Przewody elektroenergetyczne i przewód telekomunikacyjny rysują się w postaci dwóch elementów (dwóch znaków kartograficznych) . Jest to coś oczywistego, biorąc pod uwagę faktyczne ich istnienie. Przy małych opracowaniach prezentacja graficzna przebiegu przewodu niekoniecznie musi wchodzić w zakres opracowania - wystarczy kierunek w jedną stronę. Może przy najbliższej aktualizacji udałoby się wprowadzić pojedynczy znak kartograficzny.
Janek B.
Jest to możliwe już od roku chyba - po wybraniu właściwego obiektu (np. SUPE04), pierwsza ikonka od lewej w oknie edytora obiektów - Wstaw symbol kierunku sieci.
Pozdrawiam Jurek B.
janek
______
______
Posty: 610
Rejestracja: 21 mar 2005, 18:37

Re: Aktualizacja -rozporządzenie

Post autor: janek »

Przy ustawieniach "mapa zasadnicza" działa'?
Janek B.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8199
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Aktualizacja -rozporządzenie

Post autor: Jurek B. »

Od aktualizacji z 18 grudnia już tylko w szablonie i zestawie kodów Mapa Zasadnicza 2015.
Pozdrawiam Jurek B.
janek
______
______
Posty: 610
Rejestracja: 21 mar 2005, 18:37

Re: Aktualizacja -rozporządzenie

Post autor: janek »

Teraz jasne.
Dziękuję i pozdrawiam
Janek B.
ODPOWIEDZ