foldery cgeo - odzyskanie

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
Ezy
____
____
Posty: 235
Rejestracja: 12 gru 2016, 11:26
Lokalizacja: wielkopolska/lubuskie

foldery cgeo - odzyskanie

Post autor: Ezy »

Dzien dobry,
chcialbym sie dowiedziec, ktory plik cgeo posiada zapis "folderow" cgeo?
i pytanie jak skorzystac z funkcji wczytaj kopie wszystkich projektow? Bo albo cos zle wykonuje, albo jest problem. Projekty mam zzipowane.
pozdrawiam Lukasz Zacharczuk
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: foldery cgeo - odzyskanie

Post autor: Jurek B. »

Dzień dobry, dane folderów C-GEO są zapisane w plikach bazy danych o nazwach folder.* w katalogu gdzie są przechowywane projekty.
Co do zapisanych kopii projektów, to jeśli są zapisane wprost jako katalogi w pliku ZIP, wystarczy wskazać taki plik i wtedy pojawi się okno z możliwością wyboru które ze spakowanych tam projektów rozpakować. Być może jednak zapisał Pan kopie projektów CGP do pliku ZIP - wtedy trzeba najpierw rozpakować ten ZIP do odrębnych archiwów CGP i potem je indywidualnie, pojedynczo rozpakowywać. Podobnie jeśli wykonano ZIPy z każdego projektu oddzielnie - trzeba je też oddzielnie rozpakowywać.
Pozdrawiam Jurek B.
pomiar
_____
_____
Posty: 365
Rejestracja: 12 lip 2019, 17:43
Lokalizacja: Wadowice
Kontakt:

Re: foldery cgeo - odzyskanie

Post autor: pomiar »

Witam, po aktualizacji mam kilka folderów z projektami które nie mogę wrzucić do folderu w którym wcześniej były np. mam folder 2021, 2022 2023 i obiekty które tam były teraz są na wierzchu przez co mam chaos. Można to jakoś naprawić ? Próbowałem przeinstalować i przerzucać ale dalej to samo.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: foldery cgeo - odzyskanie

Post autor: Jurek B. »

pomiar pisze: 09 sty 2023, 10:24 Witam, po aktualizacji mam kilka folderów z projektami które nie mogę wrzucić do folderu w którym wcześniej były np. mam folder 2021, 2022 2023 i obiekty które tam były teraz są na wierzchu przez co mam chaos. Można to jakoś naprawić ? Próbowałem przeinstalować i przerzucać ale dalej to samo.
Witam, proszę kontaktować się w takich indywidualnych sprawach bezpośrednio z naszym serwisem.
Pozdrawiam Jurek B.
ODPOWIEDZ