Problem z importem txt

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
drelson
____
____
Posty: 150
Rejestracja: 15 kwie 2019, 15:01

Problem z importem txt

Post autor: drelson »

Witam, niestety na serwis już się nie dodzwonię więc czekam do jutra, ale może w międzyczasie ktoś pomoże...

Normalne importowanie pliku txt za 1 razem wyskakuje małe okienko "File not found", za 2 próbą i każde kolejne małe okienko "I/O error 32"

To samo się dzieje na każdym pliku txt, nieważne z jakiej lokalizacji, kiedy założony, utworzony itp.
To samo się dzieje na każdym projekcie, istniejącym nowo utworzonym, tabela nowa, istniejąca, sprzed roku - to samo.
Nie pomaga włącz/wyłącz, nie pomaga uruchom jako administrator
Co ciekawe myślałem że obejdę importując plik RAW przed moduł GPS - TO SAMO :D Tak jakby program nie chciał przyjąć żadnych danych, ale eksportować nie ma problemu.
Stało się to nagle, wczoraj jeszcze importowałem, dzisiaj odpalam c geo i dupa.

Ktoś ? Coś ?

Dziękuję.

EDIT: Przywrócenie poprzedniej aktualizacji/wersji programu też nie pomogło.
Awatar użytkownika
FaFaL
Team
Team
Posty: 3120
Rejestracja: 11 lip 2005, 14:09
Lokalizacja: Opole..Kraków
Kontakt:

Re: Problem z importem txt

Post autor: FaFaL »

Tak na szybko aby pomóc, proszę otworzyć plik w notatniku, zaznaczyć wszystko i skopiować do schowka. W C-GEO, w tabeli użyć ikonki wklejenia danych z schowka... w ten sposób powinien Pan obejść problem.
2023-09-07_180534.png
2023-09-07_180534.png (31.94 KiB) Przejrzano 792 razy
Co do problemu, to czy nie jest to wina antywirusa (np. defendera albo czegoś innego) ?
Pozdrawiam Rafał Kocierz
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8199
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Problem z importem txt

Post autor: Jurek B. »

Witam, niestety na serwis już się nie dodzwonię więc czekam do jutra, ale może w międzyczasie ktoś pomoże...
Do godz. 18 można dzwonić do nas - na naszej www w dziale Kontakt jest podany tel. do kolegi Marka serwisującego do tej godziny.
Pozdrawiam Jurek B.
drelson
____
____
Posty: 150
Rejestracja: 15 kwie 2019, 15:01

Re: Problem z importem txt

Post autor: drelson »

Panowie dziękuję za pomoc. Problem poniekąd sam się rozwiązał.
W nazwie pliku txt miałem znak "ò" czyli o z odwrotną kreską, przy imporcie tego pliku coś się posypało i nie wiem czy to to pomogło, ale usunąłem ten znak zamieniłem txt na csv i wtedy udało się zaimportować i po tym już wszystko działa jak działało :o także chyba nie ma co rozkminiać o co chodziło ..:)
ODPOWIEDZ