C - Geo problem z eksportem do innej mapy

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
pomiar
_____
_____
Posty: 365
Rejestracja: 12 lip 2019, 17:43
Lokalizacja: Wadowice
Kontakt:

C - Geo problem z eksportem do innej mapy

Post autor: pomiar »

Witam. Mam taki problem. Przy eksporcie do innej mapy program działa bardzo bardzo wolno, albo w ogóle się zawiesza i trzeba go restartować. Wszystkie ustawienia ustawione zgodnie C Wiki,(BDE, uprawnienia itp ) przeinstalowanie C Geo a nawet Windowsa nic nie pomogło. Zauważyliśmy że problem występuje przy większej ilości projektów w folderze. Jeżeli ustawię ścieżkę na Dysk C i nie mam tam projektów to program działa okej, ale jak się zapełni 30-40 projektami to problem zaczyna występować. Zmieniam ścieżkę na inny dysk i problem jest taki sam po zapełnieniu się folderu projektami .
Jeszcze zauważyłem znikający pasek usług sieciowych co jakiś czas ( trzeba go przywracać z paska narzędzi )
Problem występuję na jednym komputerze. Na wszystkich innych mamy dużo dużo więcej projektów i nie ma takich problemów.
Proszę o jakąś poradę co zmienić co dodać itp bo już nie mam pomysłów a jest to irytujące.
Awatar użytkownika
Wojtek P.
Team
Team
Posty: 971
Rejestracja: 08 lut 2005, 08:35

Re: C - Geo problem z eksportem do innej mapy

Post autor: Wojtek P. »

Przez forum nie poradzimy. Trzeba dzwonić na serwis
-To serve and protect-
Waldemar Borowiec
__
__
Posty: 15
Rejestracja: 03 mar 2020, 10:14

Re: C - Geo problem z eksportem do innej mapy

Post autor: Waldemar Borowiec »

Dzień dobry. U mnie przy ilości projektów około 40-tu dzieje się tak samo. Wkurzająco wolno działa program.
ODPOWIEDZ