WZDE z SWDE

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
maciekwu
VIP
VIP
Posty: 1144
Rejestracja: 31 mar 2005, 19:17

WZDE z SWDE

Post autor: maciekwu »

chcę zrobić WZDE korzystając z modułu SWDE. Używam formularza WZDE. Czy jest możliwość zrobienia tego wykazu posortowanego wg. pozycji rejestrowych?
Drugie pytanie. Czy jest możliwość zrobienia WZDE dla działek podzielonych masowo? Przy podziałach na obiekcie liniowym (np. ZRID) szereg działek uległo podziałowi. Wiem jak zrobić WZDE dla pojedynczego podziału. Chciałbym to zrobić dla wszystkich podziałów. Czy jest to możliwe? Ewentualnie czy jest to możliwe poprzez WZDE w module rozliczenie użytków?
maciekwu
VIP
VIP
Posty: 1144
Rejestracja: 31 mar 2005, 19:17

Re: WZDE z SWDE

Post autor: maciekwu »

pojawił się nowy problem. WZDE zapisany w formacie xml przy próbie otwarcia z excelem zgłasza niezgodność treści z rozszerzeniem. Plik można otworzyć ale jest nie sformatowany tzn brak jest linii tworzących tabelkę
marcinn
VIP
VIP
Posty: 1116
Rejestracja: 07 mar 2013, 11:52
Lokalizacja: oświęcim

Re: WZDE z SWDE

Post autor: marcinn »

zauważyłem, że przy modyfikacji szablonu wzde w module SWDE nie działają zmienne dotyczące pół opisu projektu (tych, które sam dodałem). Co ciekawe, jeżeli utworzę formularz fr3 przez mapa>formularz to te zmienne wskakują. Można dodać ich obsługę w module SWDE?
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: WZDE z SWDE

Post autor: Jurek B. »

marcinn pisze: 26 cze 2021, 22:35 zauważyłem, że przy modyfikacji szablonu wzde w module SWDE nie działają zmienne dotyczące pół opisu projektu (tych, które sam dodałem). Co ciekawe, jeżeli utworzę formularz fr3 przez mapa>formularz to te zmienne wskakują. Można dodać ich obsługę w module SWDE?
Tak, zmienne projektu nie są aktywne w module SWDE.
Pozdrawiam Jurek B.
ODPOWIEDZ