kopiowanie zawartości kolumn w tabeli

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
maciekwu
VIP
VIP
Posty: 1144
Rejestracja: 31 mar 2005, 19:17

kopiowanie zawartości kolumn w tabeli

Post autor: maciekwu »

przy kopiowaniu danych z kolumny do innej kolumny pomimo odznaczenia "tylko obiekty zaznaczone" kopiują się tylko wartości z zaznaczonych wierszy. Jak przekopiować dane z wszystkich wierszy (zaznaczenie wszystkich nie wchodzi w rachubę)
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: kopiowanie zawartości kolumn w tabeli

Post autor: Jurek B. »

Hmm, jeśli pisze Pan o kopiowaniu atrybutów w oknie bazy danych to u mnie działa to tak jak na tym prostym filmiku
Pozdrawiam Jurek B.
maciekwu
VIP
VIP
Posty: 1144
Rejestracja: 31 mar 2005, 19:17

Re: kopiowanie zawartości kolumn w tabeli

Post autor: maciekwu »

Rzecz nie w atrybutach z kolumny stary nr aby go nie stracić chcę przekopiować do nowej kolumny "opis". Kolumnę "stary numer" ustawiłem jako edytowalną
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: kopiowanie zawartości kolumn w tabeli

Post autor: Jurek B. »

Szkoda, że nie napisał Pan, że chodzi o tabelę współrzędnych. Wtedy byłoby jaśniej. Rzeczywiście tam jest również możliwość kopiowania atrybutów w funkcjach dla zaznaczonych punktów. Co prawda jest w oknie kopiowania opcja wyłączenia ograniczenia do zaznaczonych punktów, ale jak widać, przeważa to, że całość tej funkcjonalności jest przeznaczona dla zaznaczonych punktów. Przekażę programiście by dodał prawidłową obsługę tej opcji.
Pozdrawiam Jurek B.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: kopiowanie zawartości kolumn w tabeli

Post autor: Jurek B. »

maciekwu pisze: 01 wrz 2021, 20:20 Rzecz nie w atrybutach z kolumny stary nr aby go nie stracić chcę przekopiować do nowej kolumny "opis". Kolumnę "stary numer" ustawiłem jako edytowalną
W wersji testowej jest już uwzględniane wyłączenie ograniczenia do punktów zaznaczonych w tej opcji.
Pozdrawiam Jurek B.
ODPOWIEDZ