komunikat Wystąpiły błędy podczas zapisu do archiwum. Prawdopodobnie dostęp do niektórych plików jest zablokowany

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
marcinn
VIP
VIP
Posty: 1116
Rejestracja: 07 mar 2013, 11:52
Lokalizacja: oświęcim

komunikat Wystąpiły błędy podczas zapisu do archiwum. Prawdopodobnie dostęp do niektórych plików jest zablokowany

Post autor: marcinn »

Podczas zmiany projektów przeważnie dostaję taki komunikat ""Wystąpiły błędy podczas zapisu do archiwum. Prawdopodobnie dostęp do niektórych plików jest zablokowany. Uruchom ponownie C-GEO i spróbuj ponownie". Co może być przyczyną? Wszystkie ustawienia zalecane https://softline.geo.pl/wiki/index.php? ... ciem_pracy są tak jak trzeba (nieraz sprawdzane na zdalnej pomocy). System win10, antywirus defender (zrobione wykluczenia) oraz nadane uprawnienia folderu c/c-geo
Awatar użytkownika
MarekOtt
VIP
VIP
Posty: 1479
Rejestracja: 30 gru 2005, 13:20
Lokalizacja: Strzelce Op.

Re: komunikat Wystąpiły błędy podczas zapisu do archiwum. Prawdopodobnie dostęp do niektórych plików jest zablokowany

Post autor: MarekOtt »

Przyznam że od jakiegoś czasu (powiedzmy od pół roku) także mam ten problem, olewam go ...
maciekwu
VIP
VIP
Posty: 1144
Rejestracja: 31 mar 2005, 19:17

Re: komunikat Wystąpiły błędy podczas zapisu do archiwum. Prawdopodobnie dostęp do niektórych plików jest zablokowany

Post autor: maciekwu »

U mnie też pojawia się taki problem
ciesiel
____
____
Posty: 108
Rejestracja: 19 gru 2005, 19:24

Re: komunikat Wystąpiły błędy podczas zapisu do archiwum. Prawdopodobnie dostęp do niektórych plików jest zablokowany

Post autor: ciesiel »

U mnie pomogło dodanie do wyjątków w Windows Defender.
Pzdr.
ciesiel
drelson
____
____
Posty: 150
Rejestracja: 15 kwie 2019, 15:01

Re: komunikat Wystąpiły błędy podczas zapisu do archiwum. Prawdopodobnie dostęp do niektórych plików jest zablokowany

Post autor: drelson »

Ja mam dodany cały katalog c geo do wyjątków w windows defender (innego nie używam oprogramowania) i tak czy siak wyskakuje ale chyba nie wpływa to na nic, ot wyskakujące okienko :D
marcinn
VIP
VIP
Posty: 1116
Rejestracja: 07 mar 2013, 11:52
Lokalizacja: oświęcim

Re: komunikat Wystąpiły błędy podczas zapisu do archiwum. Prawdopodobnie dostęp do niektórych plików jest zablokowany

Post autor: marcinn »

i właśnie chodzi o to denerwujące okno i klikanie w niego. Może by chociaż dodać opcje, żeby to okno nie wyskakiwało?
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: komunikat Wystąpiły błędy podczas zapisu do archiwum. Prawdopodobnie dostęp do niektórych plików jest zablokowany

Post autor: Jurek B. »

marcinn pisze: 21 wrz 2021, 18:56 i właśnie chodzi o to denerwujące okno i klikanie w niego. Może by chociaż dodać opcje, żeby to okno nie wyskakiwało?
Najlepsze rozwiązanie to skontaktować się z serwisem - wtedy pracownicy będą mogli pomóc.
Pozdrawiam Jurek B.
ODPOWIEDZ