Modyfikacja rodzaju nawierzchni jezdni, utrata relacji z punktami wysokościowymi

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
marcin.k
___
___
Posty: 52
Rejestracja: 05 gru 2019, 16:46

Modyfikacja rodzaju nawierzchni jezdni, utrata relacji z punktami wysokościowymi

Post autor: marcin.k »

Po modyfikacji rodzaju nawierzchni jezdni relację tracą punkty wysokościowe na tej jezdni (uwaga z Podgiku) co zrobiłem źle skoro nie modyfikowałem przebiegu jezdni, a krawędzie poprowadzone są przez wyżej wspomniane punkty wysokościowe. W załączniku przesyłam gml.
Załączniki
Z.40600.85.2021-BDOT500.zip
(3.43 KiB) Pobrany 42 razy
Asia T.
Team
Team
Posty: 697
Rejestracja: 10 mar 2015, 19:49

Re: Modyfikacja rodzaju nawierzchni jezdni, utrata relacji z punktami wysokościowymi

Post autor: Asia T. »

marcin.k pisze: 11 sty 2022, 09:39 Po modyfikacji rodzaju nawierzchni jezdni relację tracą punkty wysokościowe na tej jezdni (uwaga z Podgiku) co zrobiłem źle skoro nie modyfikowałem przebiegu jezdni, a krawędzie poprowadzone są przez wyżej wspomniane punkty wysokościowe. W załączniku przesyłam gml.
Proszę podesłać kopię tabeli, z której robiony jest eksport. Jakie ustawia Pan parametry w oknie eksportu?
marcin.k
___
___
Posty: 52
Rejestracja: 05 gru 2019, 16:46

Re: Modyfikacja rodzaju nawierzchni jezdni, utrata relacji z punktami wysokościowymi

Post autor: marcin.k »

tabela gml.jpg
tabela gml.jpg (98.23 KiB) Przejrzano 1650 razy
Asia T.
Team
Team
Posty: 697
Rejestracja: 10 mar 2015, 19:49

Re: Modyfikacja rodzaju nawierzchni jezdni, utrata relacji z punktami wysokościowymi

Post autor: Asia T. »

marcin.k pisze: 11 sty 2022, 10:51 tabela gml.jpg
Dziękuję. Proszę jeszcze kopię tabeli.
marcin.k
___
___
Posty: 52
Rejestracja: 05 gru 2019, 16:46

Re: Modyfikacja rodzaju nawierzchni jezdni, utrata relacji z punktami wysokościowymi

Post autor: marcin.k »

Przesyłam kopię całego projektu
Załączniki
Mikorzyn 80_4.zip
(599.81 KiB) Pobrany 42 razy
Asia T.
Team
Team
Posty: 697
Rejestracja: 10 mar 2015, 19:49

Re: Modyfikacja rodzaju nawierzchni jezdni, utrata relacji z punktami wysokościowymi

Post autor: Asia T. »

Zerknęłam na projekt i jeśli modyfikuje Pan jezdnię (w tym przypadku tylko rodzaj nawierzchni), a ośrodek chce, aby pozostały powiązania do punktów wysokościowych, których Pan nie modyfikuje to proszę nie włączać przy eksporcie opcji "nie wysyłaj referencji do brakujących obiektów" - właśnie tą opcją odcina Pan relacje.
marcin.k
___
___
Posty: 52
Rejestracja: 05 gru 2019, 16:46

Re: Modyfikacja rodzaju nawierzchni jezdni, utrata relacji z punktami wysokościowymi

Post autor: marcin.k »

Dobrze rozumiem dziękuję za pomoc
ODPOWIEDZ