Działka ewidencyjna, brak obiektu do którego jest referencja (punktGranicyDzialki)

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
GEOEXPRES2022
_
_
Posty: 2
Rejestracja: 02 mar 2022, 09:04

Działka ewidencyjna, brak obiektu do którego jest referencja (punktGranicyDzialki)

Post autor: GEOEXPRES2022 »

Dzień dobry przy tworzeniu bazy EGIB a dokładnie podziału działki wprowadzam nowe punkty graniczne następnie łącze po nich nowe działki ewidencyjne i wybieram opcje powiąż z obiektem zaznaczam punkty graniczne należąc do działki a następnie przy eksporcie do gml wyskakują błędy
Działka ewidencyjna, brak obiektu do którego jest referencja (punktGranicyDzialki). Miałem nadzieje że przy imporcie w ośrodku do Ewmapy nie pojawi się ten błąd ale z tego co rozumiem że przeprowadzili walidację ZSIN: Aplikacja do walidacji plików XML i GML, wersja 3.0.148.0 i też im coś takiego wyskoczyło. Czy jest jakiś sposób żeby wyeliminować ten błąd. W załączniku przesyłam pliki z tej pracy. Jak to możliwe to proszę o pomoc w tej sprawie.
Załączniki
ex_63_GML_EGIB_45.zip
Plik z ośrodka
(35.98 KiB) Pobrany 21 razy
Raport z błedami z ośrodka.zip
Raport z ośrodka
(78.24 KiB) Pobrany 22 razy
StrzelceKrajenskie158.zip
Kopia projektu cgeo
(1.46 MiB) Pobrany 26 razy
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Działka ewidencyjna, brak obiektu do którego jest referencja (punktGranicyDzialki)

Post autor: Jurek B. »

Dzień dobry, najlepiej w sprawach indywidualnych kontaktować się bezpośrednio z naszym serwisem, a nie wysyłać swoich dokumentów na ogólnie dostępne forum.
Co do meritum - napisał Pan/Pani, o powiązywaniu z obiektem punktów granicznych - nie ma takiej konieczności, ze względu na to, że C-GEO automatycznie takie powiązanie wykona w trakcie eksportu do GML.
Niestety nie mogę pomóc na bazie umieszczonych danych w tym poście - brak pliku GML, który został przekazany do ODGiK.
Zachęcam ponownie do kontaktu bezpośredniego z naszym serwisem.
Pozdrawiam Jurek B.
ODPOWIEDZ