rejestracja bazy-zmiana identyfikatora IIP

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
akima
_
_
Posty: 9
Rejestracja: 12 cze 2020, 18:48

rejestracja bazy-zmiana identyfikatora IIP

Post autor: akima »

Dzień dobry
W trakcie opracowywania mapy do celów projektowych, dostałam informację z ośrodka dokumentacji o rejestracji bazy danych GESUT w Ewidencji Zbiorów i Uslug i że zmianie uległy identyfikatory IIP dla wszystkich obiektów bazy danych GESUT. Zaimportowałam bazę na nowo, pozostawiając obiekty istniejące na mojej mapie - zmodyfikowane i te nie zmodyfikowane (w konsekwencji miałam wszystkie obiekty gesut podwójnie). W przypadku tych nie modyfikowanych przeze mnie - usunęłam te , które miały w przestrzeni nazw "PL.PZGiK.GESUT", zostawiłam obiekty, które w przestrzeni nazw miały "PL.PZGiK.8487.GESUT". Problem mam z obiektami, które modyfikowałam po pomiarze. Po ponownym zaimportowaniu bazy, usunęłam obiekty z nową przestrzenią nazw, modyfikowane wcześniej przeze mnie zostawiłam i tutaj pojawia się problem - JAK ZMIENIĆ PRZESTRZEŃ NAZW DLA TYCH OBIEKTÓW? Wiem, jak te obiekty zaznaczyć hurtem, ale nie wiem, jak zmienić "przestrzenNazw", no chyba , że na piechotę w pliku.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8171
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: rejestracja bazy-zmiana identyfikatora IIP

Post autor: Jurek B. »

Dzień dobry, w przypadku przestrzeni nazw sprawa jest bardzo prosta - wystarczy wpisać w oknie eksportu do GML te identyfikatory (same liczby 4-cyfrowe dla poszczególnych baz) w miejsca gdzie są "0000":
Załączniki
Zrzut ekranu 2022-08-05 144442.png
Zrzut ekranu 2022-08-05 144442.png (61.49 KiB) Przejrzano 1192 razy
Pozdrawiam Jurek B.
akima
_
_
Posty: 9
Rejestracja: 12 cze 2020, 18:48

Re: rejestracja bazy-zmiana identyfikatora IIP

Post autor: akima »

Dziękuję. Faktycznie proste :)
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ