aktualizacja cgml

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
geoproj5
____
____
Posty: 105
Rejestracja: 09 lip 2022, 12:02

aktualizacja cgml

Post autor: geoproj5 »

zainstalowalem aktualizacje z 5.05, nie da sie skartowac obiektow powierzchnioweych tzn efekt kartowania jest taki ze mam zawsze wielokat na warstwie alejka i nie nie jest to obiekt tzn nie moge mu wyedytowac atrybutow , obiekty punktowe moge tworzyc tylko od strony tabeli
poki co wroce do poprzedniej wersji i poczekam na rozwoj sytuacji

prosze o dodanie mozliwosci pobierania instalatorow starszych wersji, ja zachowuje stare instalatory na takie wlasnie okazji no ale bywa roznie . awarie sprzetu itd
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8192
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: aktualizacja cgml

Post autor: Jurek B. »

Proszę o kontakt z serwisem w poniedziałek - pomożemy online. Sprawdzałem to co Pan opisał i u mnie zarówno dla MZ 2015 jak i dla MZ 2021 poprawnie kartują się różne rodzaje obiektów (na "czystej" mapie i na mapach z podkładem importowanego GML).
Starsze wersje C-GML udostępnimy do pobrania w poniedziałek.
Pozdrawiam Jurek B.
geoproj5
____
____
Posty: 105
Rejestracja: 09 lip 2022, 12:02

Re: aktualizacja cgml

Post autor: geoproj5 »

ok . zainstalowalem do totalnie czystego foldertu i juz jest dobrze, co prawda stracilem wszytskie ustawienia ale to nie problem . szkoda mi tylko bazy wladajacych gesut. da sie ja byc moze jakos skopiowac?
geoproj5
____
____
Posty: 105
Rejestracja: 09 lip 2022, 12:02

Re: aktualizacja cgml

Post autor: geoproj5 »

jest jakis plik osoby.grd... ale poczekam do poniedzialku na odpowiedz co by czegos nie napsuc :)
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8192
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: aktualizacja cgml

Post autor: Jurek B. »

geoproj5 pisze: 05 maja 2023, 21:28 jest jakis plik osoby.grd... ale poczekam do poniedzialku na odpowiedz co by czegos nie napsuc :)
Baza osób jest w pliku baza.db w C-GEO\BIN - proszę go skopiować do nowego katalogu i będą dane.
Pozdrawiam Jurek B.
ODPOWIEDZ